Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz kormány megint...

Ha a fidesz kormány megint kényszerítené a magyarokat (akár a munkáltatón keresztül), hogy oltassák be magukat, felvennétek egy újabb oltást?

Figyelt kérdés
Vajon hány embernek vannak azóta mellékhatásaik… :(

aug. 26. 20:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%

*terrort megfélemlítést, kényszerítést, a joghágásokat, a mindent átitató undorító propagandát, az oltatlanok emberszámba nem vevését és még stb.


Úgyhogy utólag visszagondolva is szerintem jól döntöttem hogy nem adtam be a derekam és a jövőben is így fogok cselekedni ha hasonló helyzet lesz. Ám azt én is beismerem ha egy komoly halálozási rátával rendelkező vírus szabadulna ki ezúttal az egyik bioterror laborból (mert egyértelmű hogy ez történt a coviddal is) akkor az emberiségnek igencsak annyi lenne, és nem, nem az "oltástagadók" meg a konteósok miatt.

tegnapelőtt 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha nyonyóka néni felbukkanna újra, akkor innék egy sört meg egy felest...
tegnapelőtt 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
29%
Honnan veszed, hogy a fidesz kormány kényszerítette az oltást? Vártuk az értesítést, hogy mikor mehetünk már, és irigykedtünk arra, aki előbb került sorra.
tegnapelőtt 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
"Nem elhanyagolható számú ember halt meg az oltásoktól," - mutasd a statisztikát!
tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
56%

A környezetemben talán mindenki volt oltva, de senki sem halt bele.

A covidot is többen elkapták, és jópáran bele is haltak, leginkább az elején, mikor még sem oltás, sem gyógymód nemigen volt.

tegnapelőtt 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok választásom, - a koromnál fogva esélyem nincs értelmes munkát találni.
tegnapelőtt 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!