Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz kormány megint...

Ha a fidesz kormány megint kényszerítené a magyarokat (akár a munkáltatón keresztül), hogy oltassák be magukat, felvennétek egy újabb oltást?

Figyelt kérdés
Vajon hány embernek vannak azóta mellékhatásaik… :(

aug. 26. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Az az adott járványtól függ. A covid idején a 2%-os halálozási ráta nem győzött meg arról, hogy szükségem lenne rá. Elkaptam, semmi nem történt.
aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
#7 Ostoba, neked lehet nem volt, én beoltattam magamat nekem se volt két kínaitól. De ismerek olyan aki két moderna után limfómás lett! Illetve közvetetlen több embert is aki beteg lett az oltásoktól és inkább pont a nyugati oltásokra volt jellemző ez
aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
#12 És honnan tudod, hogy a moderna vakcinától lett limfómás? ;).
aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem se a nyugati se a keleti génkoktélok nem kellenek
aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Biztosan egy hónapra rá limfómás lettek. Hihető sztori. Pont egy hónappal rá mindenki elment szűrésre ahol kiderült ez a ráktípus mi? 1 hónap alatt nem fognak tünetek jelentkezni ahogy semmilyen ráknál se. A vakcina meg nem befolyásolja a sejtek osztódását ami a rákot idézi elő.
aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Alex Fly ***** válasza:
51%
Nem. De ilyesmi nem is történhet meg -legfeljebb az antivaxtardok tévképzeteiben...
szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%

"Vajon hány embernek vannak azóta mellékhatásaik…" Azt nem tudom, de ismerősöm a covid átvészelése után teljesen megváltozott: mindenbe beleköt, indulatos, erőszakos lett, folyton ordibál, semmi sem jó neki, és szinte csak TV-zik, semmit sem csinál.

Ha újból terjedne a covid, én most is kínai oltást kérnék. Lehet, hogy kevésbé hatékony, de régóta ismert technológiával készült.

szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Ez szerintem inkább az értelmetlen lezárásoknak köszönhető, nem a covidnak.
szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%
Senki sem kényszerített rá, csak a józan eszemre hallgattam, amikor kértem az oltást. Most is beoltatnám magam, ha újból terjedne.
szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
24%

1. Lófaxt sem állított meg az oltás, az oltottak ugyanúgy elkapták mint az oltatlanok, még a 100%-osan beoltott Gibraltáron is ugyanúgy terjedt tovább zavartalanul a fertőzés. Az egész járványnak úgy lett "vége" hogy a kevésbé súlyos variánsok vették át a szerepet a súlyosabbakkal szemben, illetve hogy befejezték a 24/7 félelemkeltést, terrort.


2. Nem elhanyagolható számú ember halt meg az oltásoktól, vagy kapott olyan sérüléseket ami egy életre lenyomorította, munkára alkalmatlanná tette. Nyilván nem azt mondom idióta módjára hogy direkt módon ki akarták volna irtani az emberiséget (hiszen akkor jóval több ember halt volna meg), hanem csupán ez történik ha kevesebb mint egy év alatt tákolnak össze egy ilyen "oltást".


3. Nyilván az ember elítélte a

tegnapelőtt 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!