Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán még a vonat balesetbe,...

Orbán még a vonat balesetbe, és a a kórházak rossz állapotába sem bukik bele?

Figyelt kérdés
A magyar ennyire mindent el ez neki? Ekkora birkák?

aug. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Most úgy őszintén az átlag magyarnak miben befolyásolja ez a mindennapi életét?
aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Világrekorder covid halott bépességarányosan. rémlik?

Más országok vezetői mâr a felénél lemondtak, meg nyilvánosaon kértek bocsánatot az országtól....

Ov mit is tett?

Azt mondta szopjatok le...a kormány senkinek semmiben nem segít,.ba szó adjátok meg ha megszűnz a munkátok haha.

Aztán 3 milla magyar tapsolva leszavazott rá.

aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
#1 Én nem tudtam ma bemenni dolgozni, mert nem jártak a vonatok. :/
aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

2: Ne terjessz hazugságokat, semmiféle világrekord nem volt. És senki nem mondott le a COVID miatt sem.


Az uniós középmezőnyben foglal helyet Magyarország a koronavírus-járvány okozta többlethalálozást tekintve.


[link]

aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Mióta bukik bele egy miniszterelnök egy vonatbalesetbe? Ti melyik bolygón éltek?
aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezt az egyestől kérdezem. Mármint mi miben befolyásolja az életünket. Hogy a szeretteink hogy halnak meg a kórházba? Vagy az hogy az élelmiszer megfizethetetlenül drága egy 4-5 tagú családnak? Vagy hogy a diákok nem kapnak rendes oktatást, és egy teljesen kettes érettségivel lehetsz tanár, és ezek fogják a gyerekeinket oktatni? És minden egyes nap látjuk hogy bizonyos embereknek luxus birtoka van. Az adónk meg eltűnik. Igen az én életemet személy szerint befolyásolja az hogy kik vezetik az országot. És ha nem is minden nap gondolok rá, minden nap érzem a hatását
aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan azt mondtam annó, mint #2.

Lett 40.000+ covid halottunk, úgy, hogy mit mondott Orbán? "Mindenki megnyugodhat, aki elkapja ezt a betegséget azt meg fogják gyógyítani." És mialatt hullottak az emberek Orbánék legfontosabb dolga a lélegeztetőgép biznisz volt. Az ember naívan azt gondolta, hogy elveszítette valamelyik rokonát, az sosem szavaz többet Orbánra. És mi lett belőle? 3 millió zombi akkor is a Fideszre szavazott.

aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Justinianus ***** válasza:
39%

#1 Én nem tudtam ma bemenni dolgozni, mert nem jártak a vonatok. :/

És Keleti-Kőbánya felső, vagy Keleti-Kelenföld között akartál vonatozni? :)

aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de a következő két órában minden induló vonatra kiírták, hogy nem közlekedik a mai napon. :D


A baleset torlódást is okoz, az pedig kimaradó vonatokat eredményez.

aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert csak annyit kell mondania, hogy: "Tyúúúúrcsán a hibás", osztan ahun messzi van a bekötőút, meg nincs Internet-telefon-, csak a Királyi Csatornák mennek, máris mindenki elhiszi nekije.
aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!