Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még egy pozitív szempont, ami...

Még egy pozitív szempont, ami miatt jó, hogy egy volt NER-es jogász vezeti az ellenzéket?

Figyelt kérdés

Mivel belülről érkezik pontosan tudja, hogy a Fidesz jogászbanda milyen törvényhálót tákolt össze Orbán és a NER rezsim védelmében, és hogy hol vannak a gyenge pontjai, ahol le lehet azt bontani és buktatható a fidder többség?


[link]



aug. 26. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

magyar péter kizárólag a feleségére hivatkozva szerzett ott bármit is

egyébként semmi sem köthető a nevéhez


valaki el tudja mondani, hogy ez a tompormessiás mit csinált? milyen ötletét valósította meg?

aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MDaniel98 ***** válasza:
62%
Ezt bármelyik, az átlagostól jobb jogász is fel tudja deríteni, ehhez igazán felesleges volt valakit a Fideszből kihozni.
aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Tehát akkor ezzel beismered, hogy a Fidesz nepotizmust szokott elkövetni? Ez szerinted törvényes?
aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
beismerem :) magyar péter takarodj! börtönbe magyar péterrel!
aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
#4: Remélem tudod, hogy ilyenkor nem a Magyar Péter, hanem a Varga Juci, meg az O1G kéne börtönbe menjen. :)
aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

miért magyar péter nem cselekvőképes? ő állítja állandóan, hogy mocskos ügyekben volt benne


hát hol vannak ez a mocskos ügyek péter? úgy kirúgták petikét az ügyészségrő, mint macskát szarni :) semmi nem volt a kezében

aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Én mindig nevetek az ilyen fidder hozzászólásokon. Ha Magyar Pétert támadják akkor magukat támadják. De nem veszik észre... :))

Persze az is sokat elárul, hogy ilyen emberek kezébe került hazám sorsa aki egy másik embertársuk nevét szándékosan kis betűvel írja le ennyire sem tisztelve az életet. Tényleg egy erkölcsi fertő ez a fidder katyvasz.


3. Hogy nepotizmus van -e Orbánéknál? Hát szinte csak az van. Orbán apja, sógora, testvére, barátai.... soroljam?


Ettől még beleláthat egy ott éveket eltöltő jogász a rendszerbe belülről és megtanulhatja hogy mik a gyenge pontjai- mindegyiknek vannak- amivel rombolható az elnyomás.

aug. 26. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
tehát azt állítod, hogy magyar péter egy semmirekellő? oké, nem én mondtam ki
aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. szellemi beteg vagy - nem én mondtam hanem te magadról.
aug. 26. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!