Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázárnak és Karácsonynak nem...

Lázárnak és Karácsonynak nem kéne lemondania?

Figyelt kérdés
Vitézy átvehetné a helyüket, mert jól láthatóan káosz a négyzeten ami jelenleg a közlekedéssel történik.

aug. 25. 21:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

Vitézy még rosszabb lenne, mint Karácsony.

Még inkább gépjárműellenes.


Karácsony nem mer sötétzöld ötleteket átvinni.Vitézy megtenné, mert nem félne senkitől.

aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#2 és? Én nem járok belvárosba kocsival. Én tömegközlekedés párti vagyok. Így ha kevesebb autó lenne pesten annak örülnék.
aug. 25. 22:09
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

biztos nem jár pesten aki szerint karácsony nem ver át sötétzöld ötleteket

jelenleg tudjátok mit jelent a rakpart lezárása? hogy a rakpart forgalma ahol nincs gyalogosforgalom felmegy a belgrád rakpartra meg a petőfi térhez ahol meg van gyalogosforgalom


zseniális karácsony

aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon örülnék mindkettő lemondásának.


#1 Értem amit mondasz, mert én sem vagyok autóellenes. De legalább egy közlekedési mód legyen már használható ebben a városban, ami akár a tömegközlekedés! Az úgy a lehető legrosszabb, ha mindenhol kicseszünk az autósokkal, de közben:

-A buszjáratokat megritkítjuk, és aki ezt szóvá teszi, annak a képébe dörgöljük, hogy a pulykák se szólnak bele abba, amikor a vágóhídra viszik őket.

-Évekig szabotáljuk a Budapest környéki vasútfejlesztéseket, mert az egyúttal a kormány gazdasági céljainak is kedvezne.

-Felháborodunk meg jóemberkedünk, amiért Vitézy szerint gáz, hogy hajléktalanmelegedőként működik a tömegközlekedés.

-Nem fejlesztünk semmit, csak sírunk, hogy a kormány miatt nem tudunk dolgozni. (Nem, a sárga festékkel egy éjszaka alatt odabaszott biciklisáv nem számít fejlesztésnek...)

aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
De igen, mindketten a tömegközlekedés esküdt ellenségei. Persze valószínűleg szándékosan.
aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Karácsony lemondásának mi értelme lenne? Ügyvezető polgármester lenne amíg ősszel hivatalba nem lép a júniusban megválasztott. Vagyis ő.
aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonynak mi köze van a Mávhoz vagy a Volánbuszhoz?
aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a köze, hogy egy páran soha nem fogják tudni feldolgozni, hogy megint nyert.
aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#8 HÁt akkor én mit mondjak az újabb fidesz kétharmadnál? :D


Ettől még az élet megy tovább.

aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

Mi köze ennek az eredeti kérdéshez ?

Azt mondasz amit akarsz, ha azt hiszed, hogy ez neked jó.

aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!