Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Fideszes vagy, mit gondolsz...

Ha Fideszes vagy, mit gondolsz a kórházak állapotáról, arról hogy a VIP osztályt nem mutatták meg akkora az eltérés, és arról, hogy neked kell szappant, WC papírt, kötszert stb. vinni ha kórházba kerülsz és egyáltalán ellátnak?

Figyelt kérdés

Mindenféle pártállástól függetlenül kérdezem.


Mi erről a véleményed, ha Fideszes vagy?



aug. 24. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9, nem utalt rá semmi, hogy ironizálnál, egy hithű fideszes pedig pont ezt mondaná.

Szóval én kérek elnézést, hogy félreérthetően fogalmaztál.

aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A múltkor be kellett mennem egy elég csúnya szúrt lábsérüléssel a helyi kórház sürgősségijére. Nem szoktam ilyenekkel dokihoz járogatni, de másnap kora reggel indultam egy 2 hetes külföldi útra, és nem szerettem volna ha külföldön kellett volna doki után rohangálni ha bedurran. Van tapasztalatom a külföldi ellátásról, kemény pénzeket perkáltatnak az ellátásért, aztán majd a biztosító rendezi, ha rendezi, de ez rohadt sok utánajárás, meg macera, ezért jónak láttam megelőzni minden komplikációt. Ha lett volna legalább egy-két napom az út előtt akkor megvárom hogy gyógyul a seb, ha gáz van, úgy is egy nap alatt előjön a tetanusz. Szóval bementem az ügyeletre ellátásért, és gondoltam naivan, egy tetanuszért, amit régen kérés nélkül is az ember seggébe nyomtak ha kellett, ha nem. Viszonylag hamar megvizsgáltak, röntgen hogy nincs-e idegen test a sebben, majd közölték, hogy tetanusz az nincs, vagyis kiírják, és kiválthatom az ügyeletes patikában (éjfél volt), de ha kiváltom akkor sem kötelességük beadni, azt majd a háziorvos fogja beadni. Mi van? Régebben azért nem így mentek a dolgok, mondom reggel ötkor indulok külföldre, a háziorvos nyolctól rendel. Azt mondja erre a doki, hogy keressek meg egy ügyeletes rendelőintézetet, ők a sürgősségi. Az lett a vége, hogy végül megszánt az egyik nővér, gondolom kedvesen mosolyogtam rá, és felajánlotta, hogyha kiváltom a vakcinát, akkor szívesen belém vágja a tűt. Persze patika a város túloldalán, ügyeleti felár, cirka 8 rugóból meg lett az ampulla, de ha nyögvenyelősen is, megoldódott.
aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12#


Amit írsz, szerintem ez inkább pusztán szervezési kérdés és nem annyira pénzbeli.

A egészségügyre is jellemző ez a tipikus szervezetlenség, mint ami az állami szférára és állami cégekre általában.

aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!