Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Fideszes vagy, mit gondolsz...

Ha Fideszes vagy, mit gondolsz a kórházak állapotáról, arról hogy a VIP osztályt nem mutatták meg akkora az eltérés, és arról, hogy neked kell szappant, WC papírt, kötszert stb. vinni ha kórházba kerülsz és egyáltalán ellátnak?

Figyelt kérdés

Mindenféle pártállástól függetlenül kérdezem.


Mi erről a véleményed, ha Fideszes vagy?



aug. 24. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Gyúúúúúúúúúúúúúúúúúrcsányháááááááborúúúúúsvéééééééélyhelyzetttttt
aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted kérdező egy fideszes erre mit tud reagálni? Mikor ilyenekkel szembesítik őket játsszák a struccot, homokba dugják a fejüket. Meg hát ugye Gyúcsány meg Prüsszel.....
aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamit csak gondol..
aug. 24. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a dunaújvárosi kórházban kellet pár napot kényszerűségből elkölteni, ott szerintem minden rendben volt, tisztaság, rend, normális ellátás, a budiban kézmosó, fertőtlenítő, WC papír. Ha akartam volna kérhettem volna VIP szobát nem vészes felárért, akkor lett volna külön fürdő, tv, teakonyha, net, de maradtam a sima kórteremben.
aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom, melyik kórházban mi a helyzet, de én pár éve feküdtem bent szájsebészeti műtét után.Nem nyáron volt a műtét, pont azért, mert akkor meleg van és tudtam,hogy nincs légkondi ott.


Viszont, az ellátásra, egyáltalán nem panaszkodhattam.A nővérek, orvosok teljesen normálisak voltak.Sőt, az étellel sem volt problémám.


Szappant az vinnem kellett, WC papír volt a fekvős osztályon levő WC-ben volt, ami viszont nem "osztályos" wc, ott nem.



Egy kórházba bejuthat bármilyen csöves meg hajléktalan, simán lenyúlja WC papírt.



Sem cérnát, sem tűt, sem lidokaint nem kellett vinnem.

aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
A Gyurcsány kormány tette tönkre az egészségügyet meg a kórházakat, időbe telik helyre hozni azokat a károkat amiket a Gyurcsány okozott!!!
aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Azt gondolom hogy száz kórházból biztosan van egy-kettő, ami még felújításra vár, de ahol én megfordulgattam, az teljesen rendben volt. A kórházaknak nem a lényege, hogy a fürdőszobák a legújabb csempékkel legyenek kirakva, hanem az, hogy meggyógyítsanak.
aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

#6, és mégis mennyi időbe?

14 év 2/3-dal, gyakorlatilag korlátlan pénzmennyiséggel nem tudtak annyit sem tenni, hogy legalább érzékelhető legyen a különbség?


Erdő nélküli lombkoronasétányra bezzeg tudott pénz jutni...

aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8-as eltelt a Gyurcsány kormány óta 14 év, szerinted semmi irónia nélkül írtam a válaszomat?

6-os voltam.

aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 árokpart ***** válasza:
38%
A 6-os szerintem csak trollkodik.
aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!