Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hátrányai lennének...

Milyen hátrányai lennének annak, ha Hitler győz a világháborúban, és azóta is a nácik uralkodnának hazánkban?

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy nem lenne melegfelvonulás, nem lennének bűnözővédő álcivilek, nem lehetne mocskolni a gyk-n a Fideszt, tehát engem, mint normális embert milyen hátrány érne?
aug. 23. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
#5 Például jogod van ide irogatni a baromságaidat. Ha a nácik lennének hatalmon, akkor már rég T4 programba raktak volna egy Mensa IQ teszt után.
aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11.: Hát egyébként a mensa iq teszt eredménye szerint 125 feletti az IQ-m, a pontosabb mérésért el kell menni egy adott helyre. De ha én ezt a programot kapnám, te meg sem születtél volna :)
aug. 23. 15:46
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
#12 Az enyém 130 lett.
aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#12 Én rendes mérést csináltam.
aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Semmilyen. Kizárólag előnyei lennének.
aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Hogy általában milyen lenne az élet?

Olvasd el a The Man in the High Castle című könyvet, vagy neked inkább javaslom, nézd meg a sorozatot, mert készült belőle egy állítólag egészen nézhető filmes adaptáció is (2015-2019). Igaz, hogy ez a történet főleg az USA-ban játszódik, de talán a magyar élet is hasonló lenne. Persze, korábban játszódik és egy sci-fi, de maga a rendszer lehet, hogy olyasmi formában működne ma is.

Abban biztos lehetsz, hogy olyan, hogy fidesz, nem létezne.

aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Valószínű, hogy egy nyugati sorozat objektíven mutatja be a rendszert, miközben Orbán, Meloni és társai is nácik a számukra...
aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
#17 Mert Oroszországban szerinted hogy tekintenek a nácikra? Gondolkodj már, mégha nehéz is.
aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!