Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák többsége miért szavaz...

A romák többsége miért szavaz mindig Orbánra amikor van és mindig is volt jobb alternatíva a számukra?

Figyelt kérdés

Orbán ugyan 2014-ben azzal kezdte őket csábítani, hogy ígért nekik fűt-fát. Viszont természetesen nekik is hazudott főleg a 2018-as választások után éleződött ki ez igazán. Az adófizetők pénze nem ezeknek a romáknak a zsebébe landolt hanem Lölő meg Gattyán György féle maffiozók zsebébe. Akkor több sajtó is lehozta, hogy sok roma úgy nyilatkozott, a választások után, hogy megbánták, hogy rá szavaztak , mert hazudott nekik ennek ellenére két éve is nagyon sokan közülük a Fideszre szavaztak. Szerintem a Fidesz is azért nem olyan náci mint az MH. Mert valóban lehet Orbán (Orsósban) is egy vonóval. Illetve kell nekik a szavazó. De amit a napokban művelt a vezér az viszont egy náci intézkedés volt a részéről. Az kárpátaljai menekülteket utcára teszi akik éppen nem jelentettek veszélyt ránk és nem is voltak sokan, de a valóban garázda vagy bűnöző romákat mégis védi. Látszik is az, hogy a Fidesz a legnagyobb maffia hálózat Magyarországon ugyanis a bűnözők szavazataira is neki van szüksége.


Pedig már régebben is volt jobb alternatíva.


Ott van ugye a Momentum aki liberális és a romák jogait is védik a párt megalapulása óta. És már az elején kijelentették, hogy jogvédők.


Akkor most a Tisza, Magyar Péter megígérte, hogy megnöveli a családi pótlékot duplájára és ezt az Ózdi hétesen tette meg. És támogatni kell a romákat egyébként is. Persze a dolgozó romákat ezzel annyira nem tudja megmozgatni.


És ott van a DK mint még egy bal liberális párt.


És szerintem lett volna más jó alternatíva is mint a Fidesz volt. Lehet MZP-vel sem járnának rosszul.



aug. 23. 10:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azoknak akik ide jöttek válaszolni és rasszistának meg ilyennek, olyannak neveztek. Először is az MH szavazó táborába lehet megtalálni a legtöbb rasszistát. Másodszor most nem azért de a DK és a Momentum igen is támogatják a romákat ahogy most a Tisza és nem kamu liberális pártok, hanem valódi liberalizmust folytatnak és pontosan, hogy ők lennének azok akik még jobban segítenének nekik. Orbán meg nem ad nekik sem közmunkát, sem nagyobb segélyt. Legalábbis a normálisan élni akaró romáknak nem. De sajnos a bűnözőknek annál inkább. Pontosan úgy ahogy a 7-es leírta.

Gyurcsányékat akármivel meglehet vádolni de azzal, hogy ne lennének liberalisták, azzal bizony nem. Amivel egyébként nekem semmi bajom, szóval igen Fideszesek libsi vagyok, sajnálom. 😂😂🖕🏽 És hajrá Tisza párt!

aug. 23. 13:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!