Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Magyar Péter...

Mit gondoltok Magyar Péter hazugságairól?

Figyelt kérdés
Magyar Péter az utóbbi időben többször posztolt a közöségi oldali hogy 40 fok van a kórtermekben és penészes helységben készítik a betegek ételeit most kiderült hogy mind ez hazugság Magyar Péter csak le akari járatni az egészség ügyet és a kormányt és az általa közé tett képek mind manipuláltak az sem igaz hogy a politikusok luxus kórterembe járnak minden politikus normális kórházba és kórtermekbe jár. A magyar egészségügy a Gyurcsány kormány leváltása óta sokat fejlődött.

aug. 23. 03:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Mondd csak Kedves Kérdező, miért vagy analfabéta?

aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:

20-as: legközelebb tedd idézőjelbe is a gyengébbek kedvéért.

Hátha akkor megértik a nyilvánvalót.

Én is így szoktam: hely"I"ség.

😊😊😊

aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
26: Ti aztán minden vagytok, csak " fehér rassz" nem.
aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokkal inkább fedi a valóságot, a hétköznapi dolgozó emberként szerzett tapasztalataimat, mint a kormány által hangoztatott minden szép, minden jó, ami nem, az jó úton halad baromság.
aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
29%

Én idén voltam a Kútvölgyi úti sebészeten. egy komoly műtéten. Az orvosokkal, nővérekkel maximálisan elégedett voltam. Az étel elfogadható minőségű volt, nem volt rá panasz. Ott tényleg megtesznek mindent a betegek jobb közérzetéért, pedig csak egy egyszerű ember vagyok.

Ahogy az otthonunkban is akadnak hiányosságok úgy a kórházakban is akad, de nem a betegek rovására megy. MP arra nem gondol, hogy egyes "kedves betegek" mindent magukévá tesznek ami mozdítható. Pl. nem lehet 5 percenként új wc papír tekercset kitenni, mert azonnal lába kel. Ez nem a rendszer hibája. A 40 C fokot sem a kórház generálja. Otthon is sokan szenvednek a magas hőmérséklettől és persze máshol is, így a kórházakban is.

Ez annyira demagóg és szánalmas próbálkozás MP-től, hogy a sok hazugsága miatt válik hiteltelenné. Az arroganciája pedig a bunkóságát mutatja. Nem tud normálisan viselkedni. Ez egy beteg ember, aki haragszik a világra, személyiségzavarban szenved.

Egy ilyen ember, akit az indulata irányít és gátlástalanul hazudik, alkalmatlan arra, hogy vezessen egy tömeget. Az értelmesebbje ki is hátrál mögüle.

Nekem nagy csalódás,hogy egy jogi végzett ember, nincs tisztában a hazugságai következményeivel. Nem képes beleállni a számonkérésbe, csak hárít. Egy hazugságot nem lehet azzal elintézni, hogy "és mi a kérdés?", majd sértődőtten kivonul ha kellemetlen kérdést kap. Egy politikusnak minden kérdésre tudni kell válaszolni.

Fél a kérdésektől és folyon tereli a beszélgetést.

Nem való politikusnak, mert még a látszatot sem képes fenntartani.

aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:

Igen, ez az ember a politikai élet legalja.

Remélem Feri sem fog összeállni vele, mert akkor mindenki bukik.

aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
0%
Ferinek vissza kell szereznie a támogatóit ettől a link palitól, nem szabad összeállni vele.
aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 sörpocak ***** válasza:
70%

"Ahogy az otthonunkban is akadnak hiányosságok úgy a kórházakban is akad,"


Örülök, hogy neked egy normális élményed volt, de kolosszális kudarcot vétesz azzal, ha ezzel akarod védeni a magyar egészségügyet. A te házadban hányan halnak meg kórházi fertőzésekben? Mert az oké, hogy ellopják a WC papírt, de az, hogy a műtőben fertőzéseket szedsz össze, vagy csökkennek a túlélési esélyeid a 40 fokos melegtől, mert a kórháznak nincs elég pénze klímát javíttatni és ha van valami probléma, akkor éveken át kell pereskedned a belügyminisztériummal, hogy az adatokat kiadja, vagy hogy 1 millió embernek nincs közvetlen háziorvosa, vagy hogy EU-s összehasonlításban Magyarország a legkevesebbet költők GDP arányosan az egészségügyre, csak le kellene esnie neked is, hogy olyan rendszerszintű problémákról van szó, amikkel igenis foglalkozni kellene.


Tekintsd magadat szerencsésnek, hogy sem most sem pl. a Covid idején, a rekord halálozási aránnyal rendelkező Magyarországon neked épp nem jutott ki a tragédiából, de nem te vagy itt a főszereplő, hogyha épp nem jön szembe veled egy probléma, akkor az ne is létezzék.

aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy mp is csak elkenegeti a problémákat hofista módon, mi meg nem eszmélünk fel, hogy nem beszélni kell, hanem a tettek mezejére lépni.
aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:

A naiv magyar (értsd: ember) mindig azt hiszi, hogy ha panaszkodik, akkor lesz valami változás.

Nem

aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!