Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti is el fogjátok...

Fideszesek! Ti is el fogjátok hagyni az országot, ha bukik a kormány és Magyar Péter kerül hatalomra?

Figyelt kérdés

Szörényi Levente Törökországba kíván disszidálni, ha ez megtörténik.



[link]


Ti is követni fogjátok a példát és elmenekültök majd a normalitás keleti bástyáinak egyikébe?


Törökország, Oroszország vagy Kína lenne a cél?



aug. 22. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem, annyira nem izgat ki van hatalmon.
aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Esélytelen, hogy az a ripacs hatalomra kerüljön.
aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
1 Miért? Most ki van?
aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1 Akkor miért kell sipítozni minden kormányváltásra minimális eséllyel rendelkező új jelölt felbukkanása esetén
aug. 22. 19:53
 5/23 anonim ***** válasza:
22%

#4

Ezt kérdezd attól, aki sipítozik. En nem teszem.

aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Megnézem én már, hogy ki elől menekülök. De Magyar Péter elől biztos nem.
aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Viktor marad örökre! Ő a legjobb! MP csak a dollarbaloldal bábja, aki ezt nem látja az libsi
aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Szörnyű Levente eleve művészcsaládból, vagyis lényegében a káderdűlőről jött.

Aztán a - vitathatatlan - zenei karrierje alatt végig a rendszer kegyeltje volt. Most is az.

Naná, hogy ragaszkodik a bolsevik rendszerhez, és a vezérhez.

aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Éltem én már mindenféle kormány alatt, az önmagában nem ok a költözésre.
aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, ti például elmenekültetek ezalatt a 14 év alatt? Minden évben elmondjátok többször, hogy ez már tényleg tűrhetetlen ami van és elmentek innen a p....ba nyugatra, és mégis még mindig itt vagytok... Nem menekülök én sehová, ugyanis nincs miért meneküljek, sőt majd pár év múlva találkozunk tüntetésen, ahol bizonyosan már tagadni fogod, hogy te valaha is a Tiszára szavaztál. Két ígérete volt eddig a faszinak, egyiket se tartotta be, nagy reményeket lehet így hozzáfűzni. :D Az időseknél (mint Szörényi) előfordul az ilyen, hogy külföldre költöznek ilyen esetben, nincs már idejük. Rengeteg német pl. azért költözik ide nyugdíjas éveire (meg persze a nyugdíjuk értéke miatt is). Szóval... én fiatalabb vagyok Szörényinél. :) Mi lesz akkor amúgy, hogy lesz így Illés (két ország közt, félúton)? Bródy bizonyosan marad, neki kb. minden jobb a Fidesznél. :D
aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!