Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter dohányzik, és...

Magyar Péter dohányzik, és alkoholizál! Méltó ez egy olyan politikushoz, aki később majd az ország vezetésével szeretne foglalkozni?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 22. 19:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
22%
Na ja. Mutogat a másikra, hogy "szatellit-párt", miközben ellopja a többi párttól az ötleteket. Ő maga semmit sem talál ki, csak azokkal kampánnyol, amiket más pártok már évek óta hangoztatnak.
aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Szórakozóhelyi esetet is hogy beszptátok. Nemhogy csökkent volna, de mégtovább nőtt a párt népszerűsége. Csak a begyöpösödött fidesznyuggerek hiszik azt, hogy az emberek majd meghökkennek egy bulizós, vagány politikustól.😆
aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12 Szerintem nem elfogadható az, hogy egy 40 év feletti férfi aki elviekben fél éve politikus, az ilyen erkölcstelen dolgokat művel! Ezért szavaztam mindig, és szavazók továbbra is a jelenlegi kormányunkra, mivel itt nincsenek erkölcstelen emberek, vagy ha vannak, az is elhanyagolható szinten!
aug. 22. 19:52
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
11/13 anonim Nem az a lényeg, hogy más már mindent elmondott. A lényeg, neki elhiszik. Neki van olyan kisugárzása, tehetsége a beszédhez, hogy neki hisznek. Dobrev, Gyurcsány, Hadházi, stb mondja nem mozgatja meg az embereket. Ő megtudja. Világviszonylatban kevés olyan ember van, aki pár hónap alatt semmiből felbukkan és 30+százalékos pártot tud összehozni.
aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Cigizik és levetette az ingjét. Jézusmária! Ez rettenetes! Borzalmas, hogy ilyen emberek egyáltalán léteznek is! Biztosan kiskutyákat is kínoz és szűzlanyok vérét is issza a pincéjében
aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 BécsiFehér ***** válasza:
100%
A TV2 a tegnap "Magyar Péter félmeztelenül bulizott" címmel hosszasan részletezte az esetet, felrótta MP bűneként, hogy egy pohár bor volt a kezében, és megállapította, hogy az egymás után állítólag rövid időközönként készült fotókon milyen gyorsan fogyott a bor a pohárból. Közben ezredszerre is bejátszották amint tánc közben átmászik a lány lábai alatt. Nem tudom, hogy csak a nézettségre hajtanak ilyen bulvártémákkal, vagy ki is van adva nekik a folyamatos lejáratás?
aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, félmesztelenül volt egy hajón, ahol egy pohár bor volt a kezében. Micsoda fertő... Mióta Lölő is megmutatta a testét egy 27 milliárdos luxusyachton, azóta inkább MP-t nézem, ha már muszáj...: [link]

Amúgy meg Churchill is dohányzott és alkoholizált. Szerintem többet is MP...

aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt a metropolnak azt sem hiszem el, amit kérdeznek (de még ha feltesszük, hogy igaz, akkor sem látok benne semmi kivetnivalót).

Másrészt orbán meg elérte a vágósúlyt. Szerintem ő így sokkal inkább méltatlan a posztra...

aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

#17


Churchillnél szerintem elég nehéz többet inni meg dohányozni.

aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
59%

#10 😅🤡


Te kevered a Magyar Petit a Tucsek Lacival.

aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!