Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes politikusok viselke...

A fideszes politikusok viselkedése az alábbi videóban egyértelműen igazolta, hogy ez a párt alkalmatlan az ország vezetésére?

Figyelt kérdés
[link]
máj. 29. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, igazolta.
Nem.
12 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
A srác a kegyelmi botrányról kérdezi őket.
máj. 29. 09:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis pontosabban a kitüntetésről.
máj. 29. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Tehát a Demszky által kinevezett és Karácsony által (is) kitüntetett pedagógus miatt alkalmatlan a Fidesz? LOL
máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Ne egy videó alapján itéld meg az ország vezetőit, hanem, hogy milyen állapotban van az ország.

Szerintem az mindent elmond róluk, hogy a középmezőnyből, az EU legszegényebbé tettek minket.

máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
a fidesz az egyetlen helyes választás
máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3


Látom, nem nézted meg a videót. Mert ha megnézted volna, akkor két dolgot tudhatnál.

1. Az egyik politikus pont Karácsonnyal hárított, és beszélt mellé. Már elnézést, de nem hárítani kell, hanem válaszolni a kérdésre.

2. A videó végén kiderül, hogy Karácsony kerületi polgármesterként szavazta meg a kitüntetést, tehát semmi köze nem volt a fővárosi vezetéshez, így nem tudhatott a bejelentésről, ennek ellenére ő bocsánatot kért.

Na, ehhez képest nézd meg azt az arroganciát, és nagyképűséget, ami jellemzi őket. Egyikük sem kért bocsánatot!

máj. 29. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Megnéztem a videót...

A " riporter" alkalmatlanságát láttam inkább.

De te tudod...

máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

6# a baj ott van,hogy Karácsonyt ez a hülyegyerek soha a büdös életbe nem fogja üldözni a kérdéseivel!

Nem tudom, érted???

máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!