Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelynek nem kéne...

Karácsony Gergelynek nem kéne lemondania a mostani korrupciós botrány miatt? Nem ez lenne a legtisztességesebb lépés?

Figyelt kérdés

aug. 22. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

minimum lenne Óbudán az új választás, de az is baromi gáz, hogy Karácsony nem hogy felelősséget nem vállal, de még egy szót sem szól ehhez az ügyhöz


és mielőtt a DK fanatikusok megtalálnak, nem, nem vagyok fideszes, éppen ellenkezőleg, az ország szégyene amit csinálnak (bár szerintem Karácsony meg Budapest szégyene)

aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Jogos lenne a kérdés, ha a Fidesz is lemondott volna bármelyik botránya után, és már 2010-2014 közt is bőven lett volna rá ok.

Amúgy meg Christmas Gergely egy legenda.😅

aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Elképzelem ahogy lemond, kiírnak egy új választást, valaki megnyeri, majd Karácsony októberben visszaül az új ciklusára, és minden fideszes agyvérzést kap :D
aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

15:19


Még így is, a Trumpot koppintó Dávid is elhitette a kommunistákkal, hogy ő nyert, még az NVI újra is számolta neki az érvényteleneket, Dávid nem volt elegedett, akkor már az összeset. Kierült, hogy Gergő nagyobb arányban nyert. 😆


BP vagyok, nem Gerire szavaztam. Dávid szimpi volt, ameddig nem lépett vissza Szandika

aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tehát ha fidesz bűneit Karácsony Gergelynek is joga van elkövetni. Ok!
aug. 22. 23:45
 16/18 A kérdező kommentje:

“Biztos lehetsz benne hogy ő semmiről nem tudott semmit,és semmihez semmi köze nincs, ahogy az egy rutinos,újraválasztott főpolgármestertől elvárható.“


Nagyon naívak azért ne legyünk… politikusokról beszélünk….nem zárható ki hogy nem tudott a sunyizásról.

aug. 22. 23:47
 17/18 A kérdező kommentje:
…sem az hogy tudott.
aug. 22. 23:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Le kéne mondani , de ő inkább az olimpiát választotta.
aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!