Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Ellenzekiek, most ha...

Kedves Ellenzekiek, most ha lehet Fideszesek ne hergeljenek, mert a kormany(zas) ellen szol?

Figyelt kérdés

Szoktak mondani, szoktuk mondani, hogy birka nep. Sokszor azt szoktak mondani ahogy hallom az ATV-ben is neha nem nezem de hallottam egyszer, hogy senki nem csinal semmit a kormany ellen, egy kimegy mennenek a tobbiek.


Hat de sajnos a valosag az, hogy ki lesz az az egy. Es ez itt a baj. Mert akar 1 kimegy, nem kovetik, mert birka nep vagyunk, sot, alja. 1 kimegy es mi meg tunyulunk otthon, dugjuk a csajunkat, alszunk mert faradtak vagyunk, megy a netflix, xbox, es kesz. Bezzeg a pedofil ugyre ossze lehetett gyulni.


Akkor a kormany ellen miert nem lehet a parlamenthez menni tuntetni bekesen, deakra is, hosok terere stb? Mert aljak vagyunk. 1 kimegy, nem is koveti senki ot. 2 kimegy, ott hagyjak oket. Ha mondjuk 500 menne ki, akkor mar lehet kovetne oket 1000, es akkor mar lenne darazsfeszek. Csak a kormany meg leszarja, nevet egy nagyot Orban atya, "ugyis lenyugodnak", es igaza van. Max 1 het es vege.


Uraim, Holgyeim, Egy ilyen rendszerben hogyan lehet levaltani egy kormanyt szavazas nelkul mert ezek mar nem szavazasok. Sorrol sorra jobban nyer a fidesz, atirva torvenyeket, kamu partok, buszoztatnak, kis grofo, talan meg kamu-orosz szavazas ellenoroket is hivnak. Mindig a fidesz fog nyerni. Hiaba Tisza, oket demokratikusan nem lehet levaltani, ezt mar fejbe kene szoggel verni.


Csak a kerdes, hogy akkor hogyan? Mert ami itt van, az mar nem demokracia.



aug. 21. 23:01
1 2
 11/20 PMC Wagner ***** válasza:
38%

#árokpart


A kórházi állapotokat illetően az a baj hogy ez már a rendszer váltás óta ilyen. és senki sem jött még ötlettel hogy legyen megoldva. De ez is teljesen szakszerűtlenül van megközelítve és nevetségesen Olyan osztályokon ahol műtétek után fekszenek az emberek stb tilos a légkondicionálás.

aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 árokpart ***** válasza:
54%
11-es Viszont akkor már végre valakinek, már bárkinek még akár a Fideszenk is de meg kellene végre valamiképpen oldania, de legalábbis elkezdeni nem?
aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

#10

Az autokrácia éppenséggel a demokrácia ellentéte.

aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 PMC Wagner ***** válasza:
#13 a zárt autokrácia igen, például Kína esetében
aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
#10Valaki aki a profilnevében önként egy zsoldosszervezettel azonosul (èrtsd" elvtelen gyilkosokkal akik csak a lòvèèrt ölnek) szerintem nincs olyan etikai magassàgokban hogy a demokràciàròl magyaràzzon.
aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 PMC Wagner ***** válasza:
29%
#15 Nekem legalább van valamilyen azonosítóm veled ellentétben
aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

#1

2006 őszén bezzeg marhára demokratikus volt szétverni Budapest belvárosát....

aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
2006 ban Fidesz partiak auto gyujtogatas akiknek semmi kozuk ehhez, deak teri tankot elkotni, napokon at rendorseg, meg gyerek voltam ha kimentem talalkozni haverral vagy boltba mindig feltettek, hogy erre meg arra ne menjek, vizagyu, ugy be voltak rugva a fideszesek, hogy a rendoroket utottek es csodalkoztak ha megvedik magukat es ilyen propagandat nyomnak, hogy "a rendoroket elrendeltek hogy verjek az embereket" lasd Elxurtuk peldaul. Csak egy kis reszletet lattam belole de fogtam a fejem... Oke, hogy Gyurcsany, de nem kene artatlan embere kocsijat gyujtogatni, utcakat lezarni mert baromarcuak nem birnak magukkal..
aug. 22. 08:14
 19/20 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem bírtok kimenni kicsi balliberális komcsi százezren, vagy fél millióan, az 1. a ti balf@szságotok, 2.nincs rá igény/ akarat, akkor meg megint nektek kell, ballibernyákoknak elgondolkodni.

Amúgy Magyar Péter mire ment a politikai haknival? Oda a varázs, nincs párt, program, nincs újabb " bizonyíték", ....és hát nem mondott le senki, ő bizony lett politikus, és ő bizony lett EU képviselő...

Magyarul jól átb@szott titeket a palánkon, a ti szavazataitok erre kellettek.

aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#16 Büszke lehetsz rá. :D
aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!