Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, tényleg ezt...

Fideszesek, tényleg ezt akartátok? Vissza a középkorba? Azt hittem, ez csak vicc....

Figyelt kérdés
[link]

aug. 21. 14:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem a Fidesz miatt van, a sok hülye minek megy oda, ja meg odamentek ne hagyják magukat...
aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

#6 Én az elte btk 2018as gólyatáboráról tudok nyilatkozni, az baromi jó volt. Nem szívattak, inkábn vigyáztak ránk a felsőbbévesek, ettől persze még mindenki bekúrt a végére.


A játékok pedig csapatépítőek voltak, nem a szivatásról szóltak. Ott tényleg tudtál kapcsolatokat kiépíteni a további évekre is.


Csak ezek a VIKesek gondolom ilyem incel élettelen nyomorékok, akiket mindenki szekált a suliban, de ahelyett hogy normálisan feldolgozták volna (ahogy én is), inkább ilyen elmebeteg náci barmokká váltak. Én ezek után be is tiltanám az egészet a francba az egyetem helyében. Nehogymár azért fizess hogy vietnámi hadifogolyként szerpejátékozhass. Nevetséges.

aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk anno a SOTE gólyatáborában semmilyen szívatás nem volt.
aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%
A tàbor területén nem lehet dugni na de kint ? Hmm hmm ? Akinek nincs annyi esze hogy megoldja okosba az inkàbb hagyja is ezt a diploma projectet 😃😃
aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Bme gólyatáborokban ezek mennek. Én bme építő gólyatáborban voltam, az egész a gólyák szivatásáról szólt, nem volt annyira durva mint a vikes, de gólyaknak élvezhetetlen volt.
aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%
ennek semmi köze a Fideszhez. a BME gólyatáborai már 20 éve is az utolsó suttyóságok gyűjtőhelyei voltak. nem tudom miért, de van valami abban az egyetemben, ami kihozza majd mindenkiből az állatot.
aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#16 Nem voltam BME-s ,de miért hizza ki belőlük az àllatot? Miket csinálnak? 😃
aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

17#


BME-ben volt,hogy kollégisták szétverték a koleszszobát, de nem csak az ágyakat, hanem átütötték a falakat is.

aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
3) A Tusk-kormány se változtatott az abortusztörvényen
aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%
Mi köze a gólyatáboroknak a Fideszhez?
aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!