Orbán miért nem téríti meg iszlámra a magyar népet, ha a kipcsakok is muszlimok?
Figyelt kérdés
Dicső kipcsak testvéreink.2024. aug. 20. 19:53
1/1 anonim 



válasza:





És kurultájt rendeznek, azt se tudják, hogy az a tatár-mongolok legfőbb szerve, a kánok gyűlése volt? Amelyik kurultáj megbízta Batu kánt, hogy rohanja le Magyarországot! Amelyik ki is írtotta fél Magyarországoot? ITT KELL KURUlTÁJT tartani?!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!