Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz most akkor milyen...

A Fidesz most akkor milyen ideológia oldalon álló párt is valójában?

Figyelt kérdés

Jobboldali, baloldali, centrista-harmadikutas?

Azért teszem fel a kérdést mert szerintem egyértelmű, hogy egy szélsőjobbos radikális párt legalábbis én és a legtöbben annak tartjuk. De ennek ellenére is sokan mondják rá azt, hogy igazából a Fidesz baloldali vagy éppen centrista csak azért mert muszáj pár dologban engedelmeskednie a Natonak. A Fidesszel nem az a baj, hogy nemzetközi globalista érdekeket néz, hanem az, hogy annyira elkényeztetett Orbán a sok hatalomtól meg a folyamatos 2/3-tól amit a kezébe adtunk, hogy egyszerűen mindent magának akar. Ezért is kezdett el mostanában ennyit lopni. De a Fidesz ettől még szélsőjobbos marad szerintem.

Ami most rendben is lenne ha nem olyan vezetőnk lenne amilyen. De merem remélni, hogy 10 év múlvára a MoMo vagy hasonló legalább középbalos párt felerősödik és át veszi az ország vezetését. Ha már az ilyen manipulátorok mint az MHM is erősödnek kétévente 3-4%-ot. A Tisza is jó de az inkább szerintem csak mérsékelt balos ami mondjuk háborús helyzetben ami van lehet jobban is jön. Az EU pártiság most nem jó, háborúba küldenének minket Ukrajnába. És éppen ezért is elég lenne most egy centrumhoz közelebb álló vezetés. Remélem MP nem tervez olyat, hogy háborús helyzetet generáljon. És, hogy oda menjünk harcolni azért a Zeleszkijért aki gyűlöl minket, egy MKKP-hoz hasonló viccpártja van mégis vezeti az országot. De ettől függetlenül mégis egy náci aki ok nélkül megvetetette a Magyarokat. Gondolom MP nem olyan örült mint Orbán, hogy a másik oldalra is beálljon.


De ha ennek vége akkor adja meg a jó isten, hogy egy igazi szélsőbaloldali neoliberális párt kerül végre hatalomra. De nem olyan valaki mint amilyen Gyurcsány is volt.



aug. 20. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
3 az, hogy a populisták a vidéki, begyöpösödött agyú, konzervatív választójra támaszkodnak
aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

#11 Ez viszont nem populizmus csak jobboldaliság. Ráadásul abban sem vagyok biztos hogy azok a "begyöpösödött" vidékiek maguktól ilyenek. A Fidesz nem véletlen költi a legtöbb pénzt propagandára. Ugyanezek a csoportok anno MSZP szavazòk voltak, biztos hosszas gondolkodás és olvasás után önkritikát gyakoroltak és a teljes világnézetüket megváltoztatták....dehogyis!


Valójában a társadalnak egy kisebb szelete az amely elköteleződött valamilyen értékrend irányába, a nagyrésze pedig passzív vagy megvehető, illetve bármelyik irányba elmozdítható kellő mennyiségű propagandával.

aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
A Hatalom megtartásának az ideológiáján leginkább.
aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Kèrdező! A Momentum megerősödèsère jó ideig várhatsz. Jelenleg, a megszünès szèlèn állnak. Nem vèletlen lèpnek ki onnan egyre többen. Vagy függetlenek lesznek, vagy àtlèpnek a Dk-ba.
aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A Tiszába előbb lépnek át szerintem.
aug. 21. 23:56
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Elkèpzelhető az is.
aug. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!