Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is már úgy vagy vele hogy...

Más is már úgy vagy vele hogy mindegy csak ne a FIDESZ?

Figyelt kérdés

aug. 19. 23:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

19#

Az nem ilyen egyszerű.

Az MKKP, MHM mögött nincs sem tőke, sem média.

Anno a Jobbik is baromi nehezen tudott betörni 2010-ben.


Magyar Pétert meg tolja az összes liberális portál.Nem beszélve arról,hogy eleve politikai körökben mozgott, vannak kapcsolatai.

aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
21: magyar Péter jelenleg sztem olyan , hogy egy kiábrándult Fideszes de baloldali ember is rá tudna szavazni ideiglenesen ha a kormányvaltás a cél. Jobbiknal meg mondjuk a Dknál ezt nem tudnám elképzelni.
aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%

#21

A lényegen nem változtat, neki van esélye, a többinek nincs, pedig bőven lett volna rá idejük. Ha meg nincsenek meg a skilljeik, energiaforrásaik, akkor épp itt lenne az ideje visszavonulót fújniuk. Mert mennyi évet várjunk még?? 30-at? Az a baj hogy nem várhatunk örökké, mert a fidesz közben szétlopja, tönkre teszi az országot.

aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#22

Amúgy én is ebben látom a sikerességét leginkább, és jól is van így. A fideszt soha nem fogja egy jobbik vagy Mihazánk megdönteni, valami olyan kell ami picit közelebb áll minden ember szívéhez.

aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
72%
Szavaztam a Fideszre, de soha többet nem fogok. A DK meg Mi Hazánk nekem nem játszik. Ìg mivel feltűnt a Tisza így a következő választáson már ismét részt veszek. Sose volt ekkora esély kormányt váltani.
aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ezeket a kártékony férgeket valakinek el kell már takarítania. Jelenleg nem látok rá esélyt a Tiszán kívül. Egyébként nem különösen szimpatikus Magyar Péter (nem is értem különösen, hogy lett ekkora felhajtóereje), de ha egy ex-neres kell ahhoz, hogy változás legyen, akkor az kell.
aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
26 : én sem bízom teljes mértékben benne. Van amikor kifejezetten szimpatikus, de vannak kevésbé szerencsés megszólalásai is. Azt azonban elismerem, hogy pár hónap alatt 30 % koruli választási eredményt elerni kva nagy teljesítmény. És azóta is járja az országot egyebkent facebokon látom.
aug. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27/ Igen, ugyanígy látom a helyzetet. Maga a teljesítménye és az energia, amit ebbe beletesz tényleg elképesztő, de nem tudok benne teljes mértékben bízni (még).
aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Annyira megmosolyogtató ezt olvasgatni. Nektek kajak nem esik le hogy ezért nem nyertek és soha nem is fogtok, mert nem állítotok egy jól funkcionáló alternatívát hanem a kiskutyátokra is leszavaznátok inkább
aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29: pedig sztem ha magyar Péter nem csinál 2 évig semmi hlyesèget akkor ez most elég szoros verseny lesz.
aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!