Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál ha így lennének...

Pulti kérdése:

Kire szavaznál ha így lennének a pártok 2026-bab?

Figyelt kérdés
aug. 19. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Amikor hallom, hogy a sok hülye üvölti azt, hogy "Árad a Tisza!", gyakran elgondolkozom azon, hogy ha a Tisza kiöntene (ki szokott), vajon azután is üvöltenék ezt a baromságot? Elég negatív hangzása felhangja lenne azok számára, akiknek a házát, otthonát, életét viszi el a víz...
aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

#11 Nem kell vele többet foglalkozni mint amit jelent! Áradt a Tisza és bejuttatták MP-t meg pár külföldről kiválasztott momentum utódot az EP-be.

Minden áradást azonban a folyó apadása követi és az értelmes emberek megerősítik a gátakat, hogy még egyszer ne történhessen hasonló kár.

Most erősítjük a gátjainkat, a Tisza párt meg tiszavirág életű lesz, ahogy a momentum is volt a nevéhez híven.

aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Titok.
aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

"hogy a sok hülye üvölti azt, hogy "Árad a Tisza!", gyakran elgondolkozom azon, hogy ha a Tisza kiöntene (ki szokott), vajon azután is üvöltenék ezt a baromságot?"


Jogos felvetés, főleg ha azt vesszük, hogy valójában ez egy rövidítés. Ez látleletet adhat a tisza-szavazók átlagos értelmi szintjéről.

aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen normálisan kérdeznék valamit Tiszások. Ti mit követtek? Tudjátok? Mert én nem. Mert ne haragudjatok de Péter szavazói abból állnak hogy bármi csak ne Orbán. Orbán akármit tenne neki meg kell halnia. Magyar sem azért híres szerintem mert letett valamit a Fidesz etetőszék után, hanem azért mert gyűlölködő magyarok állnak be mögé, de valójában senki sem tudja hogy mit akar konkrétan csak annyit hogy Orbán dögölj meg. Nem tudom ki meddig alussza a téli álmát de nem magyar az első aki azt mondja hogy az xy hely milyen rossz állapotban van, csak most hirtelen mindenki megvilágosodott. Ezek arra jók hogy senki se azzal foglalkozzon hogy mit csinált a szórakozóhelyen, hanem az legyen a téma hogy Orbán dögölj meg, meg hogy ez a baj az a baj.

HIT rádió adását érdemes megnézni Ábrahám Róbert és DR. Magyar György között

aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

#15 Elég csak összehasonlítani ezt a mostani szavazást a kérdésnél azzal amik voltak a 2022-es kampány idején vagy utána. nem hiszem, hogy nagyon változott volna azok összetétele, személe akik itt szoktak a politika rovatban vitatkozni. Most is az látszik, hogy van egy kevés fideszes, van egy adag mi hazánkos, nagyon kevesen valami apróbb párt támogatói, a legtöbb azonban korábban dk-s meg momentumos volt, vagy összesítve az "összefogás" támogatói, most meg tisza pártosak.

Vagyis itt csak átrendeződés volt, akik korábban ezeket támogatták, azok mennek most MP után. Ugyanúgy,.

Szerintem ezzel minden meg is magyarázható amit kérdezni akartál a tiszásoktól. Követik az aktuális messiást és semmi más nem kell nekik hozzá, mint hogy azt ígérje nekik, megbukik majd a zorbán.

aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
#16 köszönöm a választ, igazad van abszolút
aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%

"a legtöbb azonban korábban dk-s meg momentumos volt, vagy összesítve az "összefogás" támogatói, most meg tisza pártosak."


Szerintem egyszerűen csak azt a pártot támogatják, ahol van remény arra, hogy leváltják a NER-t.

Én nem vagyok az a pártrajongó típus, arra szavazok, akinek a legértelmesebb a programja, vagy ahogy az adott politikai helyzet kívánja.

Jelenleg nekem tökmindegy ki, csak váltsa le valaki ezt a rablóbandát.

aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%

#18 "Én nem vagyok az a pártrajongó típus, arra szavazok, akinek a legértelmesebb a programja, vagy ahogy az adott politikai helyzet kívánja.

Jelenleg nekem tökmindegy ki, csak váltsa le valaki ezt a rablóbandát."

Vagyis valójában egyáltalán nem számít neked milyen a programjuk - a tiszának nem is volt semmiféle programja, de még csak körvonalakban sem lehetett tudni róluk semmit a mostani választáson.

Neked csak annyi kell, hogy valaki váltsa le a zorbánt.

Hogy MIRE vagy KIRE? az téged nem érdekel.

Értem én, csak akkor ne hazudj már legalább magadnak olyat, hogy "arra szavazok, akinek a legértelmesebb a programja, vagy ahogy az adott politikai helyzet kívánja." mert csak az számít neked, hogy Orbán ellenesek legyenek. Mindegy hogy amúgy mit mondanak és mit tennének kormányon.

aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
Én arra vagyok kiváncsi hogyha 26ban nyer a fidesz (spoiler:nyer), és kb 28ban valami még bennfentesebb akár Rogán Deutsch Semjén stb kegyvesztetté válna, és ezután szembeszállna a Nerrel (mert mint mondaná véletlen éppen akkorra jönne rá, hogy azok rossz arcok) akkor ez a tiszás tábor becsatornázódna-e hozzá mint most Magyarhoz
aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!