Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók...

A kormánypárti szavazók milyen kritikákat szoktak megfogalmazni a kormánnyal szemben?

Figyelt kérdés
aug. 19. 14:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy semmilyen érdemet nem tudsz felhozni.
aug. 19. 15:31
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Fel tudnék, csak nem akarok. És most nem is ez a téma, úgyhogy emiatt is hiába várod.
aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%

Valamennyire kormánypárti vagyok, elmondom a kritikámat:

- nagyon örülök, hogy van határkerítés, de az illegális embercsempészeket ne engedjük már szabadon

- a gyermekvédelmi törvény szerintem az egyik leghasznosabb intézkedése a kormánynak, de könyörgöm: pedofiloknak ne adjunk már kegyelmet!

- örülök neki, hogy nem küldünk fegyvert Ukrajnának, de attól még nem kell Orbánnak az észt osztogatnia az Unióban, inkább csak mondja azt, hogy mi nem küldünk, de ti nyugodtan küldhettek ha ti úgy gondoljátok.

- az akkumulátorgyárak lehet jót tesznek a gazdaságnak (mondjuk zért nem kéne ennyi), de azért ne vendégmunkások dolgozzanak már benne, és ugyanúgy ha lehetne ne legyenek már Fülöp-szigeteki buszsofőrök meg kínai rendőrök

A korrupcióról a véleményem, hogy nincs olyan politikus aki ne lopna, vagy nem akarna lopni.

aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!