Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan titokban, tudat alatt...

Sokan titokban, tudat alatt örülnének, ha belobbanna a vírus?

Figyelt kérdés

[link]

A WHO meg egy EUs szerv már kongatja a harangot.


Nekem sajnos, nem sajnos van ilyen titkos vágyam.

Szerettem a covidos korszakot is.Olyan csend volt, béke.Alig volt gyalogos, biciklis, autós az utakon.Lehetett hallani a madarak csicsergését, víz csobogását.Olyan megnyugtató, kellemes érzés volt.


Meg, teljes home office volt, online oktatás.Ami azért, igen kényelmes, igen jó.


aug. 19. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokára kezdődik a suli, mi?
aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a covid után az országok rájöttek, hogy a lezárásokkal tönkrevágták a gazdaságot, covid mértékű rendelkezések/ lezárások biztos nem lesznek újra.
aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, és nagyon elegem van az ilyen vírusos bohóckodásokból, meg lezárosokból, meg korlátozásokból. Az ember életét nehezíti csak meg.

"Kedvencem" az volt még pár éve, mikor a kovid alatt a szórakozó- és vendéglátó helyeknek este 11-kor be kellett zárniuk. Ezek szerint este 11-ig nem terjedt a vírus, csak utána. Na szóval ennyi értelme volt az egésznek...

aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fidesz biztos, mert lenne mire fogni a megszorításokat
aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Meg, teljes home office volt, online oktatás.Ami azért, igen kényelmes, igen jó."

Szülőként és pedagógusként is a legborzasztóbb szakasza volt életemnek.Online óra délelőtt, akik nem tudtak bekapcsolódni mert a szülők dolgoztak és csak az ő telefonjukról van megosztott net, azoknak délután. A saját két gyerekemmel a fennmaradó időben próbáltam tanulni. Soha annyit nem dolgoztam, mint akkoriban.

aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PMC Wagner ***** válasza:
100%

"Szerettem a covidos korszakot is."


Én nem, az addig profitáló vállalkozásom tönkre ment, olyan szinten hogy kénytelem voltam egy nagyobb hitelt felvenni hogy túléljem. Nem mellesleg semmi sem olyan már mint azelőtt volt.

aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen mértékű lezárás úgysem lesz. Nem is volt értelme.

Mondjuk nekem több hasznom volt a Covid-ból, mint károm, mert azóta full homeoffice van és a jövedelmem is a többszöröse lett.

aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz lezárás. Viszont berendelnek szűrővizsgálatra, ha nem mész, bankszámláról zárolják a büntetés összegét, amíg el nem mész. És lehetőleg "a telefonodon mutassad" -- digitális állampolgárság program erőltetése.
aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó a covidos korszak tényleg jó volt, nekem nagyon jól esett, hogy 2020 -ban fél éven keresztül nem kellett a munkahelyemre bemennem, mert home office -ba áttettek minket. Sokkal kényelmesebb volt szerintem, de azért sajnálom azt a több millió embert, aki belehalt a vírusba. Szerintem ezért nem kellene még egy vírus.
aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!