Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán nem szakítja meg az...

Orbán nem szakítja meg az adriai yachtozását az itthoni kritikus kórházi állapotok miatt?

Figyelt kérdés

Legtöbb helyen még mindig nincsenek működő klímák, liftek, wc papír vagy szappan.

Halálos kórházi fertőzések viszont vannak, amit az elmaradt karbantartások miatt, szétszórhat a rendszer.



aug. 18. 21:32
1 2 3
 11/23 árokpart ***** válasza:
75%
10-es A tisztálkodó szereknek evidensnek kellene lennie a 21. században.
aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
#11 Akkor miért nem viszel magaddal belőle?
aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 árokpart ***** válasza:
86%
12-es A kórházaqkban kellene jelen lennie mint pl. egy vendéglőben vagy kocsmában. Ha ott kötelező akkor ahol gyógyítanak ott is kötelezőnek kell lennie. Magyarországon kívül mindnehol van tisztálkodószer a kórházakban.
aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 árokpart ***** válasza:
82%
Egyszeráen nem tudom mint pl. a 12-es miért jó neki, hogy sewmmibe nézik.
aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
#14 Mert ő egy èlettelen troll.
aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem ellenzéki erős túlzás ez a wc-papír és szappan dolog. Úgy voltam vele a fidesz rezsim is lehazudja a csillagokat az égről, szóval belefér... Magyar Péter az első politikus, aki meg is mutatta a valóságot. Engem ledöbbentett, hogy igaz, és nem füllentés volt...


Bár anno furva volt, hogy egy hozzátartozómnak mindent vinnie kellett szappan,wc papír, ágynemű...

aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
#8 Inkább fizetek 300ft vizitdíjat ha azzal 1 héten belül ellátnak. Amúgy most is fizetsz annyit mivel a TB drágabb. ;)
aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
#17 Csakhogy NEM láttak el 1 héten belül akkor sem amikor fizetned kellett a vizitdíjat.
aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Miért is szakítaná? Szerinted ő foglalkozik a magyar néppel? Szerinted őt érdekli mi megy a kórházakban?
aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

Semmi sincs ingyen. Egy kézmosás a westendben is már 2-300 ft.

A Tb önköltségen 10.000ft, a munkahely által a bérből pedig 14-27% az eho, ami brutális összeg.

Különösen annak fényében, hogy milyen állapotok vannak az állami ellátásban..

Ennyi adólevonásból, magánellátás szintű kórházak kéne mindenhol legyenek az országban, ha a fidesz nem lopta volna el ezeket a pénzeket is az elmúlt 14 évben.

aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!