Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 14 év 2/3os kormányzás után a...

14 év 2/3os kormányzás után a fidesz még ki meri mondani, hogy Gyurcsány miatt vannak lerohadva a kórházak? nem érzik, hogy ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
aug. 18. 10:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

#30

"lehet fullba nyomni a kretent, beszopni a fideszes propagandat."

A Fidesz propaganda melyik része hazugság? És mi az igazság? Válaszolj. :)


"Semmit nem tudsz cafolni, csak pampogsz"

Én meg sem próbáltam cáfolni semmit, hanem helyette alátámasztasokat kértem az állításaidra, de te nem voltál képes azokat alátámasztani.

Még mindig várom:

- Sikerült megszámolnod hány magyar orvos hianyzik a magyar egészségügyből?

- Te hogyan kezelnéd annak a problémáját, hogy sok az idős orvos, és nagy a létszámhiány?

- Mekkora a kórházi várólisták átlagos hossza?

- Amiket én leírtam abból mi a hazugság?

aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

A Fidesz propaganda melyik része hazugság"


1szerű: mind az.

aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Mekkora a kórházi várólisták átlagos hossza"


3 hónap - 3 év - végtelen.

aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#32-#33

"1szerű: mind az."

Akkor ha hazugság az, hogy 40 ezer fölött van az orvosok létszáma, mi az igazság? Mennyi orvos van valójaban?


"3 hónap - 3 év - végtelen."

Egyetlen számot várok. :)

aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Fingkirály ***** válasza:

Azt sose felejtsük el, hogy a "gyurcsánykormány semmit nem tett" nagyrészt annak is köszönhető, hogy az MSZP-kormánynak NEM volt kétharmados többsége, ellenben a Fidesz szándékosan meg sem jelent sarkalatos/ügydöntő törvények megszavazásánál, effektíven tönkretéve 4 év parlamenti munkát.


Amúgy most is ezt csinálják, bármilyen ellenzéki törvényjavaslat történik, be sem mennek - ha netán hazsjos dolgot javasolnak, akkor sem, ellenben később benyújtják ugyanazt ők, saját gründolásként előadva.

szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35

"Azt sose felejtsük el, hogy a gyurcsány-kormány semmit nem tett nagyrészt annak is köszönhető, hogy az MSZP-kormánynak NEM volt kétharmados többsége, ellenben a Fidesz szándékosan meg sem jelent sarkalatos/ügydöntő törvények megszavazásánál, effektíven tönkretéve 4 év parlamenti munkát.

A sarkalatos törvényeknek kb. semmi jelentősége a kormányzásban.

szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!