Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 14 év 2/3os kormányzás után a...

14 év 2/3os kormányzás után a fidesz még ki meri mondani, hogy Gyurcsány miatt vannak lerohadva a kórházak? nem érzik, hogy ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
aug. 18. 10:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

#19

"még ennyit sem..?a fidesz folyamatosan rombolja.ma már sem orvos,sem ápoló nincs, ezért zárnak be osztályokat"

Az MSZP kormányzás alatt nem osztályokat zártak be, hanem komplett kórházakat. Szóval igen, ők még ennyit sem.

Az orvosok meg jelentős béremelést kaptam, kb a 8x-osát keresi ma egy orvos, mint 2010-ben. Ennél többet nem tudom mit kellene tenni, hogy elegendő orvos legyen.


#20

"Jaj az nem 1szerű feladat. Szóval nem alkalmasak rá, mert ez nekik túl nehéz feladat."

Szavazz akkor arra, akit erre alkalmasabbnak gondolsz, ha neked ennyire szívügyed az egészségügy.


"Akkor én meg nem fizetem tovább a tb-t, mert az nekem túl nehéz feladat."

Azt megnézném hogyan nem fizeted, mikor automatikusan vonják a fizetésedből.

aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Ha nem matyaroroszágon van bejelentve a fizetésem, orbán nem tudja ellopni.


Probléma megoldva.


És igen, direkt írtam ty-vel a magyart.

aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

21) vitályos szerint 2,5x annyit költenek egészségügyre mint gyurcsány 2010-ben.viszont az inflációt is bele kell kalkulálni,tehát semmivel nem költenek többet.

Most jóval kevesebb a kórházi ágyak száma mint 2010-ben.

A várólisták pedig rekord hosszúak,dacára annak hogy a magánellátás is elérhető már.

aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

#18


Soha egyetlen kormány alatt sem volt ennyire a béka segge alatt a kórházi infrastruktúra


Omladozó kórházak, létszám hiány, több év hosszú várólisták


Ennyire rossz helyzet meg a rendszerváltás után sem volt, a Gyurcsány éra meg valóságos aranykor ehhez képest


Az MSZP SZDSZ koalíció próbálkozott egy értelmes kórházi reformmal, de elbuktak. Orbánék 2\3os többséggel megvalósithattak volna valami épeszű koncepciót


De ilyen nincs nekik. Csak az ország kirablása megy nekik

aug. 18. 19:12
 25/36 anonim ***** válasza:
aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

#23

"vitályos szerint 2,5x annyit költenek egészségügyre mint gyurcsány 2010-ben.viszont az inflációt is bele kell kalkulálni,tehát semmivel nem költenek többet."

Ez nem költekezési verseny. Lehet nagyon sokat is költeni az eü-re úgy, hogy szarul használják fel a pénzt.

Vitályosék 2,5x annyit költenek, de az orvosok fizuja meg 8x annyi. Ezt is kalkuláld bele.


"Most jóval kevesebb a kórházi ágyak száma mint 2010-ben."

És? Miért jó az, ha sok a kórházi ágy, de üresen állnak? Magyarországon kifejezetten sok a kórházi ágyak száma a lakossághoz viszonyítva.

[link]

Jóval több, mint 2x annyi, mint Dániában, amely az egyik legfejlettebb ország. Semmi jelentősége a kórházi ágyak számának.

Sokkal fontosabb jellemző az orvosok száma. Az 8000-rel, illetve 23%-kal több, mint

[link]


"A várólisták pedig rekord hosszúak"

Mivel tudod alátámasztani ezt a kijelentést?


#24

"Soha egyetlen kormány alatt sem volt ennyire a béka segge alatt a kórházi infrastruktúra"

Ezt alá tudod támasztani számokkal, vagy csak kipattant a fejedből?


"Omladozó kórházak, létszám hiány, több év hosszú várólisták"

A létszám már eleve jobb, a várólisták miatt meg már Gyurcsány alatt is ugyanúgy ment picsogás.

aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#26 :)


szamold mar meg hany orvos hianyzik a magyar egeszsegugybol. mutetek maradnak el, korhazi reszlegeket zarnak be, mert nincs eleg szakorvos.

A haziorvosok oregek, tobb szaz betoltetlen praxis.

Az ugyeleti rendszert szetvertek.


A korhazi varolistak annak ellenere nem rovidulnek, hogy nagyon sokan a maganellatast valasztjak.


Lehet a fideszes propagamdat tolni, de meg a fideszes birkak is rajonnek, hogy ez mind hazugsag, amikor orvoshoz kell menniuk.

aug. 18. 23:45
 28/36 anonim ***** válasza:

26#


Sok a patkány.

aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

#27

"szamold mar meg hany orvos hianyzik a magyar egeszsegugybol."

Számold meg te. Kíváncsi vagyok mekkora szám jön ki, és hogy egyáltalán hogyan számolod meg. :D


"korhazi reszlegeket zarnak be, mert nincs eleg szakorvos."

Ugyanazt mondogatod, mint egy papagáj, a reakcióm meg el se jut az agyadig.

Ismétlem:

- Gyurcsányék alatt kórházakat zártak be, nem csak részlegeket.

- 8000-rel több orvos van, mint Gyurcsányék alatt. Ha most nincs elég szakorvos, akkor mi volt 15 éve?


"A haziorvosok oregek, tobb szaz betoltetlen praxis."

Te amúgy hogyan kezelnéd ezt a problémát? Milyen intézkedéseket vezetnél be a Fidesz helyében, hogy ne legyenek öregek a háziorvosok, és ne legyen több száz betöltetlen praxis?


"A korhazi varolistak annak ellenere nem rovidulnek"

Mire alapozod ezt a kijelentést? Mekkora a kórházi várólisták átlagos hossza?


"Lehet a fideszes propagamdat tolni, de meg a fideszes birkak is rajonnek, hogy ez mind hazugsag"

Amit leírtam abból mi volt a hazugság? És mi az igazság?

aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

#29 lehet fullba nyomni a kretent, beszopni a fideszes propagandat.


Semmit nem tudsz cafolni, csak pampogsz, mint egy kulugyes kakadu.

aug. 19. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!