Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy amióta a...

Tényleg igaz, hogy amióta a fidesz van hatalmon azóta most van a legnagyobb esély, hogy kormányváltás legyen?

Figyelt kérdés
aug. 18. 08:01
1 2 3
 11/22 Dongaben ***** válasza:
54%

"ma 11:19"

Ez, mondjuk nem egy törvényjavaslat, de mindegy.

A pedofil bűnözők kémiai kasztrálására egyébként az agyon-istenített liberális USA 10 államában van jogi lehetőség. Ellenzed a pedofilok kényszer-kezelését? Kívánom, hogy a te gyermeked ne kerüljön egy ilyen "beteg" érdeklődési körébe.

Én, ha tehetném, ezt nem csak kémiai kasztrálással büntetném, hanem halállal.

Visszanézve a történelemben, mikor komoly büntetést kaptak a bűnözők... Kevesebb volt a bűneset. Manapság meg kiröhögik a rendőrt, ha intézkedik... :(

A "Csendőrség" visszaállítása. Na, az egy javaslat az MHM részéről, és volna is értelme.

aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azt írtam, hogy ilyeneket vezetne be. A kémiai kasztrálást és ezek szerint VISSZAMENŐLEGES hatállyal is. Nekem ezzel van komoly gondom, bár alapból a kasztrálást is ellenzem, a szabadságvesztés bőven jó mindenre.

A halálbüntetés is hülyeség, nem sok spórolást jelentene, a bosszú primitív, az életfogyttal ellentétben pedig tévedés esetén nem túl végleges...

Csendőrség? Nekem mindegy...

De az igaz, hogy a rendőrség egy kicsit működhetne normálisabban is.

aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
*túl végleges
aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Dongaben ***** válasza:
100%

"ma 11:48"

Ez egy olyan javaslat, amivel a pedofílokon kívül mindenki egyetértene. :)

Mi ezzel a baj?

Nekem van egy most 16 éves lány "pártfogoltam", akit a mostohaapja sexre kényszerített 10 éves korában. Soha nem fogja kiheverni. :( A pedofílok által elkövetett bűntettekkel pont az a baj, hogy SOHA nem térül meg a kár, amit okoztak.

Valaki betör hozzád, ellopja az értékeidet, és elkapják. Visszakapod, ha vége a tárgyalásnak.

Egy pedofil gyermekek ellen elkövetett bűnére nincs bocsánat! A gyermekek lelkét nem adja vissza semmi, ha elvették...:(

Én, így gondolom, és remélem, hogy a többség is.

aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14 Nekem alapvetően az, hogy az egészséget nem károsító intézkedéseket vagyok csak hsjlsndó elfogadni.

DE!

Ezt még le tudnám nyelni, a visszamenőleges ítélkezés a fő baj, ahogy mondtam is.

aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
*hajlandó
aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Dongaben ***** válasza:
100%

"ma 12:23"

A kasztrálás után még simán lehet élni teljes életet...meg akkor is, ha kiveszik az egyik veséd...

Ha a sitten kiderül valakiről, hogy pedofília miatt ül, akkor a többi elítélt komolyabb "egészséget károsító" intézkedésben részesíti.

Mi az, hogy "visszamenőleges ítélkezés"?

De, úgy elkanyarodtunk az eredeti kérdéstől, hogfy már a kérdező sem tudja követni. :)

aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy van egy BTK, ami szépen leírja, hogy "ha ezt teszed, ezt kapod". Mindenki tudja, hogy mi mivel jár. Ez korrekt.

Na most ha tegyük fel te ma teszel valamit, jövőre meg hoznak egy törvényt, hogy ennek más a büntetése és ezt rajtad is alkalmazzák, az gáz.

Minden cselekményt az elkövetéskori BTK alapján kell szankcionálni, Toroczkai kijelentése ezzel ellentétes, hisz a pedofil igazgatónak a cselekményekor nem ez volt a büntetés.

aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Dongaben ***** válasza:
54%

Értem, amit mondani szeretnél, de egy ilyen bűnesetben ez nem alkalmazható.

Lehet gyűlölni, mert "náci" vagyok, de az a felnőtt, aki szexszuális aktusra kényszerít egy gyereket, az dögöljön meg...

Ha egyszer hatalomra kerülünk, akkor a bizonyított pedofílok hullani fognak, azt megígérhetem.

aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri kiírni egy országot ezért a civilizált világból...Ezért nem lesz az MHM komolyabb tényező sosem.

Amúgy meg minek kasztrálni, ha úgyis kivégeznétek? 😂

aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!