Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben már sajtószabadság...

Debrecenben már sajtószabadság sincs?

Figyelt kérdés

Debrecenben négy nappal a megnyitó után elbontatták a sajtófotó kiállítást


[link]



aug. 17. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

10 - Szerintem te iszonyúan meg vagy vezetve, vagy önállóan vagy hülye!

6 évig Norvégiában éltem, szabad, boldog és nyugodt voltam!

Sajnos családi okok miatt haza kellett költöznöm, de ha az ok megszűnik, azonnal húzok vissza Bergenbe!

Te még nem is hallottál igazi szabadságról, ha ennyi baromságot képes vagy összehordani!!!

aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
10-es!Költözz Oroszországba vagy Kínába!Ott van aztán szabadság!Sajtószabadság!Olyan friss ott a levegő.Csak Kínában ne nagyon beszélj a Tienanmen téri vérengzésről!Oroszországban meg kerüld a háború kifejezést, a különleges katonai beavatkozás szót jegyezd meg!De szerintem ezt neked nem is kell mondanom hisz jól informált gyerek vagy te.Tudod jól, hogy csak amerika meg az ukik háborúznak és ők az agresszorok.
aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#11

#12

Németországban nem beszélhetsz a bevándorlásról. Nagy-Britanniában nem beszélhetsz a woke-ról. Franciaországban nem beszélhetsz az antiszemitizmusról. Mi a különbség? Itt is- ott is a társadalom ellensége leszel ezekkel a témákkal, megbélyegeznek, elveszítheted az állásod, bevihetnek a rendőrök gyűlöletbeszéd miatt. Norvégiában most épp abból van balhé (persze nem a mainstream sajtóban), hogy a gyermekvédelmi hatóság különböző ürügyekkel elveszi a muszlim családoktól a gyereküket és szándékosan meleg nevelőszülő pároknak adják "ideológiai átnevelésre". Amíg befogod a pofád és beállsz a sorba, addig tényleg nyugis életed lehet, de ez igaz Kínára és Oroszországra is. Ez lenne a nagy nyugati demokrácia és véleménynyilvánítási szabadság?

aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

13 - veszedelmesen nagy barom vagy!

Keveset tudsz, és azt is rosszul!

Te akarsz nekem Norvégiáról beszélni???

Ember te azt pofázol, amire itt téged idomítanak, én meg a valóságot láttam, és látom, mert a kapcsolatom nem szakadt meg Norvégiával!

Talán a világ leg-gyerekcentrikusabb országa, valódi jogállam!

Ott a gyerek szent, és sérthetetlen - senkitől nem veszik el a gyerekét ha rendesen járatja iskolába, és rendesen lakik! Akkor sem veszik el, hanem gyámot helyeznek ki, aki ellenőrzi az iskolai hiányzást, és az ellátást.

aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Na el kéne már dönteni, hogy akkor az északi államok "migránssimogatók" és már 5x összeomlott a keresztényciviliációjuk, vagy épp átnevelő táborba hurcolják a muzulmán csecsemőket...
aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
14-es!A magyar kormány is gyerekcentrikus csak ők megerőszakolni szeretik a gyerekeket ,meg verni rájuk a lompost!
aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%

15 - Az északi államok nem árultak letelepedési kötvényt mint az Orbán-horda, nem engedtek szabadon 2000 embercsempészt - mint az Orbán-horda, és nem importálnak célirányosan ázsiai munkaerőt - mint az Orbán horda!

Innen lehet indítani...

aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!