Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örül az ukrán offenzívá...

Más is örül az ukrán offenzívának, aminek hála mindkét fél jobb tárgyalási alappal ülhet majd asztalhoz, ezzel biztosítva az igazságos és hosszútávú békét?

Figyelt kérdés

aug. 16. 20:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet bárminek örülni, amiben emberek meghalnak? Bármelyik oldalon is. A közönyt még értem, a beleszarást is értem. Az aggódást is értem. Na de ÖRÜLNI...?
aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
42%

"Mièrt ne győzhetne?"



Ott van a mondatomban a válasz, mit nem értesz?

aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
#22 A logikát, amivel a következtetèsedre jutottál.
aug. 16. 21:26
 24/35 anonim ***** válasza:
42%
21:26 - az nagyon szomorú.
aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
68%
Te oltári naiv vagy ha azt hiszed majd ettől jobb belátásra térnek a ruszkik! Még tapsikolsz is neki....
aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#25 Egy háborús helyzetben csak az erőből értenek. Azért háború.
aug. 16. 21:47
 27/35 A kérdező kommentje:
#24 Nem kell értelmetlen dolgokat írnod és akkor elszomorodni sem fogsz.
aug. 16. 21:48
 28/35 anonim ***** válasza:
42%
21:48 - abszolút nem értelmeten ami írtam. Nagyon nincs rendben az értékrended, azért nem érted.
aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
42%
Illetve pontosítanék, nagyon nem egyezik az értékrendünk és nem fogjuk megérteni egymást. :)
aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
#29 Én reálpolitikáról beszélek, nem vágyálmokról. Persze ha morális alapon nézzük akkor az lenne a legigazságosabb ha Oroszország feltétel nélkül kivonulna és visszaadná az elrabolt területeket majd kártérítést fizetne Ukrajnának az okozott károkért, de erre sajna nincs sok esély. Ellenben felállhat egy hosszútávú status quo.
aug. 16. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!