Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szerintetek...

Fideszesek! Szerintetek normális dolog, hogy a fidesz korlátozni akarja a gólyatáborban a fiatalok nemi életét?

Figyelt kérdés

[link]


Bocs, hogy telex, de a Mészáros Lőrinc bitorolta indexet nem is nyitotta meg.


aug. 16. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Mivel kell a gyerek az országnak, a demográfiai adatok lesujtoak, én kötelezővé tenném az ovszer nélküli orgiákat a golyatáborokba is.
aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#10

Nem őstulok, hanem egy KDNP ifjúsági tagozatának a tagja, Krajnyik Richárd vagy ki.

aug. 16. 14:33
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Előzzük meg a nem kívánt terhességet -> tiltsuk be az óvszert.



Gyerekek én értem, hogy kánikula van, de ennyire messzire hogy gurulhatott el a gyógyszer?


Mit gondoltak? Hogy ha nincs gumi, akkor majd nem is állnak fel a farkak gólyatáborban?

aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig az álló farok olyan mint a filmben a töltött pisztoly. Előbb utóbb eldördül.
aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát mivel a kereszténség sokkal de sokkal fontosabb, így igen.
aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem vagyok fideszes, mégis hozzászólok.


Mint egykori egyetemista, aki szintén volt gólytáborban 33 évvel ezelőtt, jót röhögtem rajta. Elképzelem, ahogy késő este ellenőrzik a szobákat, hogy a lányszobákban nem bújt-e meg fiú vagy fordítva. Nekem ez általános iskolai úttörőtáborok emlékeit idézi. KISZ-építőtáboros (középiskolás) emlékeim nekem már nincsenek, ahhoz fiatal vagyok, de ott már aligha foglalkoztak ezzel. Nem véletlen, hogy sok NDK-s csaj jött össze akkor magyar fiúval KISZ-építőtáborokban. Ha teherbe is esett, akkor meg egyértelmű volt, hogy össze kell házasodniuk és a nő magyar állampolgárságot kaphatott, amivel szabadabban utazhatott az NSZK-ba is.

Szóval elképzelem ezt a régi szabad világot, ami a Kádár-rendszer idején volt, és összehasonlítom a mostani léleknyomorító diktatúrával, ahol elvileg felnőtt emberek szexuális életébe akarnak beleavatkozni egyetemi hallgató társaik (még csak nem is az oktatók, egyetemi vezetők).

De ha ez a rendszer kell a nép többségének, hát akkor ez lesz. Most is 41%-on áll a Fidesz, 34%-on a TISZA, és ha ők nem lennének, akkor a következő párt a DK lenne kb. 10-15%-kal.

Hát, örülök, hogy nem most vagyok fiatal!

aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Megszólaltak fideszes politikusok a témában - és nem vették védelmükbe ezt a hülyeséget, és azt a hülyét, aki kitalálta (Radácsi Kristóf).


Menczer Tamás kritizálta a döntést, és Deutsch sem értett vele egyet.


[link]

aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem őstulok, hanem egy KDNP ifjúsági tagozatának a tagja, Krajnyik Richárd vagy ki."


KDNP ifjúsági tagozat ?

Szerintem ez még képen sem látott pinát.

aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Vazelint be lehet vinni ?
aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Zokniban lábat mosni?
aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!