Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiket és miért zavar az, hogy...

Kiket és miért zavar az, hogy a Citadellán lévő emlékműre egy kereszt kerül majd?

Figyelt kérdés

Arra a talapzatra, ahol korábban egy szovjet katona állt, most egy nagy kereszt kerül, közvetlenül a „Mindazok emlékére, akik életüket áldozták Magyarország függetlenségéért, szabadságáért és boldogulásáért” felirat fölé, mely a szovjetek felé hálálkodó üzenetet váltotta fel 1993-ban. A kereszt az egyik legfőbb jelképe a nyugati kereszténységhez való kötődésünknek, több mint ezeréves államiságunknak, európaiságunknak, így ha még hozzávesszük az ázsiai bolsevista hordák keresztényellenességét is, kiváló választás az emlékmű elejére – ha már meghagyták azt.

A Nemzeti Hauszmann Program keretében, a Várkapitányság bábáskodása mellett megújuló Citadella zöldfelülete – elméletben – másfélszeresére nő, a teljes területet felújítják, nem kizárólag a szobrot.

Forrás: [link]


aug. 13. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
37%
Van akit minden zavar amit a Fidesz művel.
aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
52%
Mert hiányzik belőlük a tolerancia.
aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
65%
Engem, azért zavar, mert semmi sincs, ami igazolná Magyarországon a kereszt jogosultságát. Nincs bajom, se a kereszttel, se a kereszt mögött álló vallással -amig otthon a 4 fal közt gyakorolják-, de, hogy egy olyan országban nem értem a létjogosultságát, ahol semmi nem igazolja vissza, hogy ennek lenne társadalmi jogosultsága.
aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
21%
A libsiket. De azt kell csak igazán nyomni, ami őket zavarja.
aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
31%
Ha liberálisok lennének akkor nem zavarná őket mivel liberálisok de hat nem azok, tisztelet a kivételnek.
aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
21%
A bzikat, komcsikat, libsiket.
aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
23%
5: Ezért kell a libsi kifejezést alkalmazni, hogy ne sértsük meg a klasszikus liberálisokat. A libsik nem toleránsak.
aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
72%

Hol olvastad hogy zavarna bárkit is.

Ha zavaró, akkor azért, amiért a jobbosok a pride-ot támadják.

aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
71%
7, oké, én toleráns vagyok, engem nem zavar, de miért kell provokálni a népet valamivel, ami nem az övék? Ennyi erővel a vörös csillagot is feltehették volna, az ugyanannyira nem lenne a miénk.
aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
30%
De tök jó, nem is tudtam. :)
aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!