Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hatalmas nyomor az...

Mi ez a hatalmas nyomor az országban?

Figyelt kérdés

[link]


Én mikor leírom hogy egymillió fölött kapok kézbe, még van aki úgy tesz mintha nem hinné el. Ezeknek a szüleik meg lehet hogy naponta többet tesznek félre mint az én egy havi fizetésem. Ugyanakkor teli van sírva a gyk hogy mekkora itt a nyomor. Hol?


aug. 12. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy szellemi fogyatékos vagy még nem kell dicsekedni vele. Vagy netán jártál az összes vidéki szarfészekben ahol kb éheznek?
aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Valóban nagy szegénység van. Éhező nélkülöző szegények/nyugdíjasok/csövesek csak drága márkás alkohol/cigi/kávé/drogra van pénzük.
aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hol? Hát biztos nem a fesztiválokon...
aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
megint kezdődik a zárt osztály látom a topikba, közbe meg kikukázzátok az 50 ft-os üveget a kukából, dehogy gáz XD
aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Talán nem voltál még lent a 10 emeletesből körülnézni kicsit, milyen is az utcai valóság? A magaslatokban, ha az ember alá tesznek mindent, a szupcsi tud lenni...
aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem én ecsém. De mikor a pávakölök naponta fél havi fizetésem tudja elfesztiválozni akkor ne tegyünk már úgy mintha irdatlan szegénység lenne.
aug. 12. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
csak folytatod a kreténbringa tolást, mi? pedig gyenge és szar
aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a pávakölköknek a szülei nem munkából élnek, hanem pl passzív jövedelem, ingatlanok, vállálkozások, tőzsdézés, influencerkedés stb vagy illegális dolgokból, nem fizet rendesen adót, csalás, stb.
aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fsms ***** válasza:
76%

Tedd fel a kérdést Gigén. Szerintem a választ nem érdemes megvárni.

Jártam arra párszor…

aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szegénység sosem jelentette azt, hogy mindenki szegény...
aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!