Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fontosnak tartjátok azt ,hogy...

Fontosnak tartjátok azt ,hogy politikai eszközökkel az Egyházat folyamatosan gyengítsük?

Figyelt kérdés
Válaszodnak a miértjét írd le!

#politika #egyház #gyengítés #fontos #Politikai Eszközök
aug. 12. 17:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem gyengíteni kell az egyházakat Magyarországon, hanem egy az egyben kiszervezni a közéletből! Tartsák fenn az egyházakat a hívők! Ebben az esetben állna be reálisan a jelenlétük aránya is, - mert a hívők adományai pontosan tükröznék, hogy mennyire van szüksége az egyházakra a társadalomnak! Ennyi!
aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Na, ilyen egy elvakult vallásos idióta, mint a 10es. Ezek kapnak állami milliárdokat aztán terjesztik a hülyeséget.
aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10-es

Én nem ezt mondom!

Én csak a jelenlegi rendszert veszem alapúl.

A kapitalizmusban a profit az első.

Az nem játszik ,hogy az állam a saját terhére vegye az embereket ill az Egyházat.

Kínálat és kereslet elv.

Ha van kínálat ,de nincs kereslett akkor az a koncepció kuka ,mert az minuszt termel ki.

aug. 13. 14:16
 14/22 A kérdező kommentje:

10-es

Hogy ha én lennék az ország ura akkor itt már nem lenne kereszténység,muszlim,zsidó.Itt csak Buddhizmus,hinduizmus lenne az elfogadott.

aug. 13. 14:18
 15/22 A kérdező kommentje:

14kieg:

Itt csak a keleti vallások lennének az elfogadottak ,mert azok a legfejlettebbek gondolkodásilag ill gyakorlatilag is.

A kereszténység az én szemembe ,csak egy rák ,ami eltörölte a görög vallás,skandináv hitvilágot majd nem.Kiírtotta az Amerikai őslakosság hitvilágát is.Ill számos Európai pogány vallást hitett ,mint a Magyarság hitvilágát is pl.

aug. 13. 14:21
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

#10

Pont azért kell az államtól függetlenednie, mert jelenleg az állam érdekeit nézi és nem pedig a vallási tanításokat.

Vagyis igazából nem tölti be egyház szerepét, mert nem a vallásról szól.

aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

10-es

,,Szavával élve kiirtatik az egyházzal együtt, unokáink nem fogják ismerni


Szent Istvánt, emiatt más kultúrának fog hodolni, muszlimnak vagy amerikainak."


Inkább hodoljanak az Amerikaiknak ,mint hogy egy ilyen haszontalan rákosdaganatnak hidjenek,hódoljanak ,mint a kereszténység.

De egyébbként Európában a lakosság túlnyoomó többsége nem fog megtérni muszlimra ,mert az még a kereszténységnél is szélsőségesebb gyakorlatilag ,ami nem fér össze a mostani modern európa értékeivel.

aug. 13. 14:26
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

17es


Sok tudatlanság van az írásos között. Nem tudom hogy voltál R egyáltalán egyetlen misén végig hallgattad e? Szerintem nem


Vannak sokan akik gyerekként voltak és elhagyták az egyházat de azt elismerik hogy jellemformalo ami ott elhangzik.srmmilyrn beteg dolgot nem tartalmaz ellenkezőleg. Szerinted mindent vessünk a pénz uralma alá? Eléggé így jön át amit írsz. Éppenhogy az egyházak szerveznek segélyeket.


A muszlimokat nem lehet megállítani ezért naiv gondolkodást tartalmaz a gondolataid. Több nejűséggel népes családok vannak Nyugat europában előbb utóbb átveszik a politikát az államot ott Itt csak halogatni lehet ugyanezt, elég ha mindenki baloldalra szavaz abban a pillanatban ömlenek a muszlimok Magyarországra.

aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

#18

"elég ha mindenki baloldalra szavaz abban a pillanatban ömlenek a muszlimok Magyarországra"

Ez elég szellemi fogyatékos kijelentés, egyébként több szempontból is. Egyrészt, nem azért mennek egy országba, mert az baloldali vagy sem. Macron pl. úgy volt rendben a bevándorlással, hogy jobboldali. Másrészt meg, megélhetés miatt mentek oda, Mo. akkor se lenne sokkal jobb helyzetben, ha kormányváltás lenne. Az onnan még évek, évtizedek munkája lesz.


"Nyugat europában előbb utóbb átveszik a politikát az államot "

Ez szintén idióta kijelentés.

Ma 1.8 milliárd ember keresztény és 2.2 milliárd muszlim. Ha átakartak volna venni bármit, akkor már rég megtették volna.

aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18-as

Sajnos engem ateistaként kötelezően járatattak templomba.

De én végig röhögtem az egészet ill ,ha volt ott haver akkor azzal értetlenkedtünk.


Én nem pártolom a kapitalista pénz központú rendszert.

De ha ez van akkor legyen érvényes mindenkire és mindenre a profit termelés.

aug. 14. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!