Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pszichopata fideszes karatee...

A pszichopata fideszes karateedző csak átlag fideszes módjára viselkedik, és a történések körülményeiről folyamatosan hazudik mint a vízfolyás?

Figyelt kérdés
júl. 21. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Na azért sok Fidesz szimpatizánst ismerek a legtöbbjük nem ilyen.
júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Viktornak le kell mondania.
júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak ön azonos, csoda nem erőszakolta meg mint ahogy szokásuk a fiddereknek.
júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DK-s ***** válasza:
38%
Egy pszichopata sosem bántalmazna olyant, akivel biztos hogy elbír. Abban nincs semmi "poén".
júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

#1, az rendben is van, de itt az ÁTLAGRÓL volt szó. Az átlag pedig ilyen nárcisztikus, igen.


Furcsamód akárhányszor kiderül egy botrány, az adott ember több szálon is köthető a fideszhez, gyurcsányékhoz nem nagyon.

júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5, magadból indulsz ki? :)


Pont az a lényeg, hogy bármit megtehetnek, büntetlenül. A kérdéses ember pont rosszul gondolta, de nem baj, egyszer mindenkinek eljön a vége.

júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

"Egy pszichopata sosem bántalmazna olyant, akivel biztos hogy elbír. Abban nincs semmi "poén"."


A válasz korrekt. Nem értem honnan veszik a libsik, hogy pszichopata.

júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"A pszichopata nem érez

Általánosságban azt mondhatjuk, hogy az ilyen személyiségzavarban szenvedő ember nem érez. Nem érez megbánást, bűntudatot vagy lelkiismeret-furdalást a tettei miatt, sokszor elhárítja magáról a felelősséget mondván, az áldozata megérdemelte, amit kapott. Nem érez empátiát, nem tud együtt érezni másokkal, ezért gyakran tapintatlan, lenéző és érzéketlen más emberekkel szemben. A viselkedése sokszor távolságtartó, hideg. Noha mindig tudja, mit kell mondani, de a szavai mögött kevés a meggyőződés és a valós érzelem."


Nem is értem tényleg miért mondják rá.

júl. 21. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Valahogy én sem.
júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DK-s ***** válasza:
52%

#8-nak (kérdezőnek):


Viszont a pszichopaták mivel nem igazán ismerik az érzelmeket, folyamatos számításban, kombinálásban élik az életüket, hisz be kell illeszkedniük a társadalomba. Az érzelmek közül talán az egyetlen amit képesek átélni, az a düh. De a létfenntartás szempontjából ez érthető is.


Egy pszichopata ok nélkül nem használ fizikai erőszakot. Sőt, józan megfontolásból még akkor sem, ha "érhető" lenne. De ha a támadója eléri azt a pontot amikor a pszichopata úgy értékeli, hogy a visszatámadás megéri a következményeket, az brutális szokott lenni.


Ha ezt a gyerek képes lett volna elérni (ami eleve h'lyeség), akkor ott, abban a pillanatban üti le, mint a lovat. Nem viszi sehová, hogy ott egy előre kiszámított koreográfiával bántsa, mérlegelve még a bukósisak meglétét is.


Én is pszichopata vagyok.

júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!