Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, hogy a magyarok többsége ezerrel azon pörög, hogy micsoda fertő a nyugat, meg pfúj-pfúj lmbtq olimpia, miközben az jóformán senkit sem érdekel, hogy volt egy pedofilbotrány, amiben az egész kormány sáros?

Figyelt kérdés

Xy kromoszómás sportolónő -> "az ilyet még kéne ölni"


Pedofilokat pártoló kormánytagok -> "mégyurcsányjobbvót?"



aug. 11. 12:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%

A pedofilügyben valóban komoly felelőssége van a kormánynak, de, hogy homofób gyűlöletre uszítanánakk, az túlzás. Mindössze nem akarják, hogy a fiatalkorúakat "felvilágosítás" címén lmbtq ideológiával traktálják.


A kormánytól mindenki úgy buzul, ahogy akar, csak annyit szeretnének elérni, hogy ezzel a 18 éven alattiak minél kevesebbet találkozzanak kéretlenül. Ha az adott gyerek, vagy a szülő szeretne lgbt oktatást, rendezvényt, csinálhatja, viheti, nincs uszítás, csak VÉDELEM azoknak a szülőknek, akik azt akarják, hogy a gyerekük 18 alatt NE találkozzon lgbt tartalommal.


A másik oldal, ami lefedi a nyugatot, kultúrharcot, társadalmi kényszerfelvilágosítást akar. A probléma ezzel az, hogy amint totális elfogadást nyert a buzulás (melegházasság is pl.) AZONNAL átváltott nyugaton a propaganda, hogy ettől még mindenki ugyanolyan bigott kirerkesztő, ha nincs tisztában a transzneműek kálváriájával. SOSINCS vége ennek a folyamatos kampánynak. Ha a transzik is mindent megkapnának, újabb csoport kerülne fókuszba.


Nálunk pont helyén van kezelve a dolog: nem támadnak, üldöznek senkit pusztán, mert meleg, mint az Arabok vagy akár a Ruszkik. De nem is találja valaki magát kiközösítve az, aki nem akar velük foglalkozni.

aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
76%

A magyar egy nagyszájú, de meglehetősen buta, lusta és szolgalelkű nép. Pont ezért van a Fidesz 14 éve, mert olyan sötétek, hogy elvannak a langyos vízben és olyanokat mondogatnak, h a nyugat fertő, lmbtq, közben meg végignézték, h a fidesz vszínűleg végérvényesen tönkrette az országot.

ez egy defektes nép.

aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
9%
Én is ellenzem az LMBTQ -t, de azt is, hogy olyan kormányunk van, aki pedofiloknak ad kegyelmet. Ha valaki engem kérdez a doktorminiszterelnökúr még mindig a Liberális Internacionálé alelnöke. Ha kellene pár dolgot mondanom, hogy mi az amit a Fidesz jól csinál én konzervatívként a gyermekvédelmi törvényt is felsorolnám, bár örülnék neki, ha innentől kezdve az LMBTQ lobbi mellett a pedofiloktól is megvédenék a gyerekeinket.
aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%
23 értem, tehát a fidesznél is nácibb vagy
aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

23:


te nem konzervatív vagy, hanem egy szélsőséges, egyszerű proli. A fidesz a hozzád hasonlók átlagnál gyengébb képességű nagyszájú emberekből él.


Abban meg egészen biztos vagyok, h vagy fogalmad nincs arról, mi van a "gyermekvédelmi" törvényben vagy nem tudod értelmezni.

aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
10%

25: Miért proliság, ha valaki nem akarja, hogy a szülő AKARATA ELLENÉRE tanuljon a gyereke a melegekről? Ez nem tartozik az oktatás kompetenciájához! De még a heteroszexuális felvilágosítás sem!


Tisztán biológia tárgyon belül van csak helye a szexualitás --meleg, vagy hetero-- oktatásának. A többi a szülő és 18 felett az egyén kompetenciája!


A sokszínűség megismertetése ideológiai kérdés, az államnak értéksemlegesnek kell lenni, az oktatásban különösen, de a fóliázás is védhető, hiszen lehetőséget kínál az elkerülésre. Nem tiltják be, csak jelölik. Hiába hülyeség ez abból a szemszögből, ha valaki nyitott a különböző szexuális szubkultúrák megismerése iránt, ez egy szubjektív álláspont, értékválasztás, és nem alapállapot! Történelmileg nem része az alapműveltségi csomagnak, legutóbb az antik Görögországban volt.

aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
26 a szexuális vágyak mindkét nemnél 12-14 éves korban elkezdôdnek
aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
12%
27: Igen. De azok társadalmi megélése magánügy, az oktatás feladata a biológiai, és nem a társadalmi funkció megismertetése, és különösen nem külsős (nem szaktanár) felvilágosítók, vagy nem központi tanrend alapján. A szülő joga eldönteni, hogy milyen értékrend mentén, mikor és hogyan világosítja fel 18 alatti gyerekét. A melegek mellett a transzok és a queerek szubkultúrák, ezek megismertetését a gyerekekre erőltetni politikai lépés, ellentétes az értéksemlegességgel.
aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

Az oktatásnak (liberális) értékeket kellene közvetítenie, mint nyugaton

27-es voltam

aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
#29 Az a baj, hogy "nyugaton" pont az értéktelenséget erőltetik és nem értékeket oktatnak.
aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!