Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, hogy a magyarok többsége ezerrel azon pörög, hogy micsoda fertő a nyugat, meg pfúj-pfúj lmbtq olimpia, miközben az jóformán senkit sem érdekel, hogy volt egy pedofilbotrány, amiben az egész kormány sáros?

Figyelt kérdés

Xy kromoszómás sportolónő -> "az ilyet még kéne ölni"


Pedofilokat pártoló kormánytagok -> "mégyurcsányjobbvót?"



aug. 11. 12:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
12 Mivel hogy az emberek érzéseit senki nem látja nem tud rólluk, kizárólag vaktában lehet feltételezni, mint a nem létező boszorkányságot, ezért nincs hozzá köze.
aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
13: Kapcsolatról beszéltem, tehát megvalósult cselekményről, nem érzésről. A kérdező szintén. A pedofil szó csak szemantika, ne zavarjon meg, hogy nem a cselekményt jelenti ez az egy szó, a szövegkörnyezetből egyértelmű, hogy megvalósult gyermekbántalmazásról van szó.
aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
19%
Én sem értem miért kell még mindig azzal az Olimpiás dologgal foglalkozni. Én is fel voltam rajta háborodva, de max ha 10 percet foglalkoztam vele, mások meg még mindig erről cikkezgetnek, meg gyűlölködnek. A pedofilbotrányt meg hagyjuk, az is már vagy fél éve volt lassan, ha még mindig arról beszélnük, akkor ugyanarra a szintre süllyedünk le, akik még ma is, meg szerintem pár hét múlva is az olimpiát szidják majd.
aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettő érdemel figyelmet pedig. Az olimpia is elég beteges volt, a pedofilbotrány meg csak a jéghegy csúcsa, ezt mutatja a mostani, karateedző által felrúgott gyerek esete is. Komoly problémák vannak a gyermekvédelemmel.
aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem senki nem tudja már megint milyen "botrányról" beszél a kérdező.
aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

#14 A gyerekvédelemmel akkor lenne nagy probléma, ha egy ilyen "felrúgás" megtörténte után semmi következmény nem lett volna az azt elkövetővel szemben. Azonban itt a társadalom IS és a rendszer IS jól vizsgázott, mert azonnal el lett tiltva és felelősségre lesz vonva érte, se az itt élők, se a rendszer nem tűri el, hogy valaki egy rá bízott gyerekkel így bánjon.

Sok tennivaló van a gyerekvédelemben, sok a negatívum, a visszás helyzet, a szabályozatlanság és sajnos a gyerekek ellen elkövetett bűncselekmény is, de az általad behozott eset pont nem tartozik közéjük.

aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%
16: Ez már a nagyon sokadik húzása volt a figurának, megint csak a jéghegy csúcsa, egy-egy kiemelt esettel foglalkoznak, amikor eléri a sajtót. És az is csak most pörög, az itteni hozzászóló által elfelejtettnek vélt "kegyelmi ügy" utóhatásaként. Kérdés, amikor ez lecseng, amikor az emberek "megunják és hazamennek" mi lesz, mi fogja ösztönözni az illetékeseket.
aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

#17 A gond ott van, hogy a "rendszerhez" nem jutottak el ezek a panaszok, csak most UTÓLAG jön elő vele sorra mindenki, hogy hát velem is ez történt meg az én gyerekemmel is tett ilyet, olyat.

Nálunk az iskolában is volt olyan eset amikor az egyik diák bántalmazta a másikat. Mi abban a pillanatban, a számunkra első esetnél rendőrt hívtunk és az vitte el a bántalmazó diákot már az épületből is és többet oda be se tehette a lábát csak a fegyelmi tárgyalására. Aztán a következő órákban, napokban sorra álltak elő a diákok, pár szülő is, hogy miket csinált ez a diák másokkal korábban. A gond az, hogy nekünk, akik tehettek volna ellene, senki nem szólt. Se azok a diákok akiket piszkált, se azok akiket a közösségi médiában fenyegetett, se azok akiket később, az iskolán kívül bántalmazott. Azt is csak ekkor tudtuk meg egy szülőtől, hogy már eljárás volt a fiatal ellen mert egy buszmegállóban rátámadt kisebbekre - csak nekünk az iskolának nem szólt róla senki. Mégis hogy tehettünk volna bármit is ha nem is tudjuk, hogy tennünk kellene?

aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
18: Nem vagyok birtokában a megoldásnak, csak arra mutattam rá, hogy baromi nagy gondok vannak még mindig.
aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
De, és elképesztő hogy miközben homofób gyűlöletre úszítanak közben ilyen pedofilbotrány történt
aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!