Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarja a Karácsony...

Miért nem akarja a Karácsony Gergely a BKK rendészetet, mi a baj neki ezzel az új intézménnyel?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokszor megyek bkv-val a főleg a 8. kerületben, Pesterzsébeten, egyszerűen a négyes hatos villamoson, hármas villamoson, 99-es buszon stb. borzalmas állapotok vannak olyan emberek utaznak ott hogy legszívesebben hánynnyék igenis kellenének olyan emberek a bkk járatain aki kicsikét rendet tesznek és az oda nem illő utasokat leszállítatják...
aug. 11. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, nem jutott el hozzád a tény, de most is van BKK Biztonsági Szolgálat. A láthatósági mellényes embereik egész nap cirkálnak például a 4-es 6-oson.

Miért nem jó ez neked? Miért kellene átnevezni rendészetre?

aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10. Én inkább utaznék egy normálisabb tisztább járaton de mondjuk egy régebbi járaton, mint egy új járaton ahol esetleg van csöves meg hangoskodó kisebbségi, a jogkörökön, akkor változtatni kéne
aug. 11. 11:39
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem biztos, hogy erre kellene pénzt költeni, mikor tényleg sokkal többet kellene fordítani a BKK és az önkormányzat költségvetéséből más dolgokra a tömegközlekedésben.

Azonban azon el kellene gondolkodni, hogy ha már ilyen szervezet létrehozása lett a téma, akkor olyan fokú a probléma, amit nem lehet annyiban hagyni.

Itt lenne az ideje komolyan foglalkozni a kérdéssel és ha nem is ezt a külön létrehozott munkakört, szervezetet kell behozni megoldásként sok-sok pénzért, de valami megoldást kell rá keresni. Mivel korábban nem volt ilyen éles ez a probléma, talán meg kellene nézni mi az oka annak, hogy most az és mi más egyéb lehetőségek lennének, hogy ismét ne legyen ilyen nagy ez a probléma.

Nem az a szégyen ha egy nagyváros vezetése beismeri, hogy egyedül nem tudja kezelni a problémát és másféle segítséget kér - Párizsban is évtizedekkel ezelőtt kezdtek el a metrókban gépfegyveres rendőröket, katonákat tenni az ellenőrök mellé, mert csak ezzel tudták elérni amit kellett - hanem az a szégyen ha megpróbálják letagadni is a probléma létét, nagyságát és nem is keresnek rá megoldást vezetőként.

aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem láttad Karácsony - Vitézy vitát?


Karácsony azt sem tudta hol van kb. hápogott össze vissza. Nevetséges az ürge. Ő ennyit tud kb.

De megszavaztátok, most 5 évig nem fog történni kb. semmi a fővárosban.

aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14. Én azért abban reménykedem hogy nélküle is fog történni dolgok, mert Vitézy be fog nyújtani egy-két javaslatot és a közgyűlés majd megfogja szavazni
aug. 11. 11:46
 16/20 anonim ***** válasza:
24%

Az a baj hogy olyan eltorzult világ lett hogy ha valaki szóvá teszi esetleg tesz is valamit amikor a csöves, cigány vagy valamelyik nem normális csinálja a rendbontást az lesz betámadva a média felületeken aki fel lép ellene. Sajnos rengeteg ilyen van, hogy lezavarja az ellenőr, rendész a csövest aki a járaton végzi el a dolgát és a kommentelők őt szidják.

Sajnos így nem sokan lépnek fel ellene mert aztán belé áll az internet népe és érthető módon senkinek se hiányzik ez.

aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

#14 Én is azt hittem, hogy az elmúlt 4,5 fél éve Karácsonynak felnyitotta a budapestiek szemét, de nem így történt. Sokkal jobban utálják a fideszt, mint amennyire fontos volt nekik a saját városuk és a saját életük.

Hát akkor most megint az lesz ami volt eddig. Korábban 20 évig tartották Demszkyt a saját nyakukon, remélem nem csinálják meg újra.

aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

17.

Utálják fideszt, ezzel nincs gond. De a fideszt az OGY választásokon kell leváltani...

Karigeri már sokadszor áll össze feriékkel, és emelett csapnivaló politikus, városvezető. De azért megszavazzák. Az ellenzék szerint le kellene váltani feriéket végre, erre megszavazzák a jelöltjét, hihetetlen. :D

aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem miről beszéltek, hisze Pintér Sanya két hét alatt rendet tett anno. Ti valami alternatív valóságban éltek?


A BKK rendészet szerintem is hülyeség,egyrészt mert nem hatékony és nem jó semmire másrészt mert rengeteg pénzbe kerül. A főváros szerződhetne az ORFK-val és lehetnének rendőrök is a tömközön, de sajnos ez is pénzbe kerül meg amúgy elég rendőr sincs ehhez, mivel Pintér Sanya rendet tett...


Ha az állam nem szopatná a fővárost a források elvételével és az extra adókkal akkor juthatna erre is amúgy...

aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem èrtem a problèmàt, hiszen a FideSS màr négy éve betiltotta a városokban a hajléktalanságot.


Látjuk is milyen sikeres kezelése volt a hajléktalanság problémájának.

aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!