Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy Magyar...

Elképzelhető hogy Magyar Péter ügyesen átverte a magyar népet és csak egy jó fizető állás kellett az Európa Unióban neki?

Figyelt kérdés
Én is rá szavaztam bevallom de kezdek szkeptikus lenni vele kapcsolatban hogy esetleg mégis csak egy színjáték átverés volt az egész és tényleg Varga Judit politikai kilépése után érezte hogy neki a NERben kifelé áll a széna ezért belevágott a politikai pályafutásba, hogy legyen ismét egy jó fizető állás az európa unióban
aug. 8. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Első sorban belpolitikai terén lenne munka, én nem értem, mit csinál az EP-ben. Tehát az ottani munka nem értem, hogy segíti elő a TISZA fő, égető problémáit: pártépítés (hogy ne one man show legyen), hogy bő millió új szavazó kellene még, alapszervezeteket bővíteni, média (kommunikációs tér a pártnak…)… Ehelyett a vezér Brüsszelben rágja majd a bürokráciát, ahova mindenki nyugdíjazni küldi a nemkívánatos párttagokat…
aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Bizony, elképzelhető.
aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Azzal, hogy beült az EP-be már azelőtt joga lesz beszélni az országgyűlésben, hogy megvárná a kővetkező választást. Százmilliós támogatás híján a legerősebb közösségépítő eszköze média, amit folyamatosan kihasznál. Ha a háttérbe húzódna belsős ügyeket intézni kevésbé lenne napirendi ponton a médiában. Mellesleg a hazai ügyekkel ugyanúgy foglalkozik, mint a BP közgyűlés, vagy a személyes találkozók. Gondolom annyira szavaztál a Tiszára, mint én a Viktorra, de jólesik hergelni a prolikat.
aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem képzelhető el. Fizet neki a fidesz busásan.
aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

#3

Nekem ez így elsőre egy hatalmas bullshit, izzadságszagú belemagyarázásnak tűnik. Értem az érveket, csak nem meggyőzőek ezek számomra. De idővel kiderül, lehet igazad van 😅.

aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Már megint ezek a dk trollok.
aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A DK a Kék-Fidesz. A Tisza a Kis-Fidesz. A Fidesz a Nagy-Fidesz. A Mi Hazánk a Szatelit-Fidesz. Képzeljétek rá a Pókember meme-t.
aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Anyagilag sokkal jobban járt volna, ha benn marad a ner-ben. Nem a pénzért csinálta.
aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
A választás óta eltűnt mint szürkeszamár a ködben. Meg eleve azt hazudta hogy nem megy Brüsszelbe mert a hazájànak itt van rá szüksége. De azért egyszerűbb havi 8 ezer euro+ktgtérítés mellett lábat lógatni. Most még a közpénz ellopásában sem kell bűnsegédnek lennie.
aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%

Komoly ember:

[link]

Bizonyos értelemben segíti a Fideszt, persze nem úgy, ahogy a konteósok gondolják.

(Konteósok szerint még Gyurcsány is Orbántól kapja a fizetést, szerintük ez egy normális feltételezés.)

aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!