Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes plakatokon már...

A fideszes plakatokon már csak egy pár centis fidesz logó van?

Figyelt kérdés

Egy durván fideszes nagyvárosban éltem, most jöttem haza külföldről és azt látom hogy se narancssárga szín, se nagy fidesz logo nincs a választási plakátokon.


Ennyire szánalmas lett a fidesz még a saját városaiban is, hogy mindenki függetlennek álcázza magát és már fel se vállalja hogy fideszes?


jún. 19. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kínos a fidesz
jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Én eddig bármerre jártam, meg lehetett ismerni a fideszes plakátokat messziről, például pont az általad is említett narancs alapszín miatt.

Mutass egy példát, milyen plakátra gondoltál.

jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# Dunakeszi, dióssinak a plakátja.
jún. 19. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Kínos egy pedofil és pedofil segédet felmentő párt logója.
jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na kikerestem a plakátot a neten, mivel nem kizárólag a fidesz jelöltje volt Dióssi, hanem még két másik szervezettel összefogva indultak, értelemszerűen nem a narancs dominált.

Nyugodtan keress rá csak fideszes indulókra, messziről látszani fog. Nálunk a XIII. kerületben Harrach Tamás plakátján egyértelmű a fidesz tagság, de bármerre jártam, a csak fideszes plakátok simán felismerhetők voltak.

jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dióssi kb 20 éve kő fideszes. Pont ez a lényeg hogy már nem vállalják tisztán hogy kik ők... úgy tűnik ciki lett nekik is a fidesz színeiben indulni.
jún. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!