Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostmár teljes EU-s pénzeket...

Mostmár teljes EU-s pénzeket kapjuk vagy csak egy részet?

Figyelt kérdés
jún. 2. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy részét.
jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Hiába kapjuk pl a mezőgazdaságra, nem kapják meg a gazdák.

Napelemre, nem kapják meg a telepítő cégek stb


Unió fülébe jut, ezeket sem fogjuk kapni.


Ha ov marad, tíz évet adok ennek az országnak, és államcsőd, szuperinfláció, éhezés jön...

Mondjuk 2010-ben már ezt gondoltam, hogy ennek az országnak vége. És egyre erősebb ez az érzés bennem. A fideszbirkákat nem értem, hogy ők milyen párhuzamos valóságot néznek?

jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

2#


EU pénzekért cserébe meg menjen az lmbt,meg a gender izé?

Elvek is léteznek.

jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem töredékét.


Tudomásom van egy több tucat cégből álló céghálózatból, ami fölött ugyan az az egy vezető személy áll, ami arra volt szakosodva, hogy eu-s pályázatokból valósít meg dolgokat, sokszor igazából teljesen hamisan, vagy legalább is nagyon kétes minőségben. Azért volt több tucat cégük, hogy bármilyen pályázati kiírás van, arra elő tudjanak rántani a zsebből egy olyan profilú céget, aminek amúgy valós piaci tevékenysége nincs is. Ezt pár éve még egy elég komoly volumenben űzték, de most kb oda jutott az egész, hogy eladnak minden ingatlant, mindenkit kirúgtak aki még ott dolgozott, felégetnek mindent maguk mögött, ami stexet fel tudtak nyalni, azzal szépen meghúzzák magukat.

jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi semmit, lölő viszont sokat.
jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3# lmbt, gender izé?

orbánon kívül mástól nem hallok ezekről

jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!