Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az az 5 politikai párt...

Melyik az az 5 politikai párt amivel a “legjobban” egyetértesz?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk nem tud írni csak hármat azt is megértem, hiszen vannak emberek akik szinte az összes politikai pártot utálják, de nekem ilyen a sorrenden:

1:MKKP

2:2RK

3:MHM

4:DK-MSZP-P

5:NP


A többi programját pedig egyenesen elítélem. Be kell ismernem a Fidesznek is van 1-2 jó dolga még mindig. De a 2018-as választások óta nagyon el van kanászosodva a miniszterelnökünk. A DK-MSZP-P is csak néhány politikus miatt került a listára csak Gyurcsányék nem kellenének már oda mert csak visszahúzzák ezt a pártot. Bár a mostani háborús helyzet miatt amúgy sem lenne jó baloldali kormányzás az országba. A feltétlen EU pártiság miatt háborúba kényszerítenék ők is az országot. De Karácsony Gergely szimpatikus politkus. Hasonló eszméket folytat mint Magyar Péter csak nem olyan agresszív módon testi ezt.

A 2026-os választásokon szavazni viszont nagy eséllyel az MKKP-ra fogok. Aki egyből rájuk mondja, hogy viccpárt és, hogy röhejes vagyok én is. Az nézzen meg tőlük egy kicsit több anyagot, viccesen adnak elő dolgokat de mégis komoly emberek ők. És ők ténylegesen velejéig igazi centristák ami még ebben a helyzetben is szerintem a legjobb.



aug. 6. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#2

Első vagyok, igen 2010-ben voltam utoljára szavazni OGY választáson, azóta egyik pártot sem támogattam.

Letojom, hogy mit hiszel.

aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 D-Mano ***** válasza:
36%

✅️ Mi Hazánk Mozgalom: őket kormányon is szívesen látnám.

✅️ 2RK: Második Reformkor: nem hiszem, hogy nekik kormányra kellene jutniuk, összességében más irányt képviselnek, mint amit én jónak látok. De a magyar politikai térben és a Parlamentben is határozottan helyük van, sok jó dolgot képviselnek.

És ennyi.


És kiket miért nem támogatnék:


❌️ Fidesz

-Egy velejéig korrupt maffiapárt. Szószerint maffia: ezer szálon összefonódásban vannak a magyarországi maffiahálózatokkal.

-Az országot kifosztják, lerohasztják, kiárusítják.

-Nem a magyar érdekeket képviselik, hanem a globális óriástőke érdekeit.

-Az aljas álszent propagandájukkal összeFideszezik (összemocskolják) a konzervativizmus, a nemzettudat, a hazaszeretet és a kereszténység eszméit. Sokakat az tart távol ezektől a, szerintem nagyon fontos, eszméktől, hogy az elmúlt másfél évtizedben sokak szemében ezek összemosódtak a Fidesszel. (Pedig fontos: attól, hogy ezeket az eszméket a Fidesz propaganda célzattal használja [pontosabban: meggyalázza], nem azt jelenti, hogy ezek a Fideszességgel azonos értékek, nagyon nem ezt jelenti, sőt: az ellentettjét.)


❌️ DK

-Gyarmati gondolkodású Nyugat/EU/USA s€ggnyaló, globalista óriástőkét kiszolgáló kül-és gazdaságpolitikát képviselnek.

-Bomlasztó nemzetellenes, magyar-öngyűlölő, szélsőprogresszív és szélsőliberális társadalom- és kultúrpolitikát képviselnek.

-A lopás és a korrupció az ő lételemük is, száz szálon kötődnek a Fideszhez a háttérben.

-Gyurcsány Ferenc


❌️ Momentum

-Ők a DK 2.0. Ugyanazokat írhatnám ide, mint a DK-hoz. Csak mondjuk ők sokkal kevésbé a Fideszhez kötődnek, sokkal inkább a Soros-hálózathoz és az amerikai külügyhöz. De kb. ugyanazt teszik mint a DK.


❌️ MSZP, Jobbik, LMP

-Identitásvesztett, határozott víziók nélküli haldokló vagy élőholt pártok ezek.

-Az kb. mindegy, hogy mit mondanak kül-, gazdaság-, társadalom- vagy kultúrpolitikáról, mert a gyakorlatban úgysem vízióikat és az elveiket követik, hanem minden politikai tettük fókuszában az életbenmaradás áll, minden ennek rendelődik alá náluk.


❌️ Párbeszéd

-Ez egy fura párt. Soha semmit nem csináltak, értek el önállóan, sok éve léteznek már, de alig van párttagságuk. Nem is hiszem, hogy igazán párt lenne, hanem valami fedőszervezet-szerűség. És amúgy is tök fölösleges róluk e témában beszélni, mert várhatóan sohasem fognak önállóan elindulni.


❌️ Tisza

-Ez meg a Fidesz 2.0.

-Ha ők kerülnének kormányra, semmi sem változna. Csak egy arculatváltás történne: egy másik csapat (új arcok) kerülnének egy a régi rendszerhez (a Fideszéhez/ a NERéhez) nagyon hasonló rendszer élére. Sőt, lehet hogy még a rendszer is megmaradna, csak az arcok cserélődnének le.

-A Tisza ugyanazt a globalista óriástőkét szolgálná ki, mint a Fidesz. Lehet annyi különbséggel, hogy a Tisza ennek az óriástőkének már csak a Nyugati (USA, Nyugat-Európa) szárnyát szolgálná ki, nem úgy, mint a Fidesz, aki mind a Nyugat, mind a Keleti szárnyat (Oroszország, Kína) is kiszolgálja.

aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Utálom mindegyiket! A Tiszát még nem utálom, ezért rájuk szavazok majd.
aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

13. Majd fogod őket utalni :D

12. Vele teljes mértékben egyetértek!

aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12. Egyébként a Tisza is inkább olyasmi mint a Momentum, hogy ők is inkább a Soros hálózatot szolgálják ki mintsem Orbánét.
aug. 7. 11:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Az összes "párt" egy megélhetési horda!
aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1-es: milyen jó dolga van a Fidesznek? Inkább jódolga van. Nem?
aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!