Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az az 5 politikai párt...

Melyik az az 5 politikai párt amivel a “legjobban” egyetértesz?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk nem tud írni csak hármat azt is megértem, hiszen vannak emberek akik szinte az összes politikai pártot utálják, de nekem ilyen a sorrenden:

1:MKKP

2:2RK

3:MHM

4:DK-MSZP-P

5:NP


A többi programját pedig egyenesen elítélem. Be kell ismernem a Fidesznek is van 1-2 jó dolga még mindig. De a 2018-as választások óta nagyon el van kanászosodva a miniszterelnökünk. A DK-MSZP-P is csak néhány politikus miatt került a listára csak Gyurcsányék nem kellenének már oda mert csak visszahúzzák ezt a pártot. Bár a mostani háborús helyzet miatt amúgy sem lenne jó baloldali kormányzás az országba. A feltétlen EU pártiság miatt háborúba kényszerítenék ők is az országot. De Karácsony Gergely szimpatikus politkus. Hasonló eszméket folytat mint Magyar Péter csak nem olyan agresszív módon testi ezt.

A 2026-os választásokon szavazni viszont nagy eséllyel az MKKP-ra fogok. Aki egyből rájuk mondja, hogy viccpárt és, hogy röhejes vagyok én is. Az nézzen meg tőlük egy kicsit több anyagot, viccesen adnak elő dolgokat de mégis komoly emberek ők. És ők ténylegesen velejéig igazi centristák ami még ebben a helyzetben is szerintem a legjobb.



aug. 6. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Tisza.

Nincs több.

aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, biztos korábban nem támogattál semmilyen pártot. Ezt majd pont el is hiszem. Nem kifejezett nyalók válaszára voltam kíváncsi. Csak ezt a hírtelen berobbant új pártot ami mögött az sem tudjuk, hogy ki áll. Valahonnan át kellett pártolnod a Tiszához gyanítanám, hogy a Momentum vagy DK-tól. De jobboldali pártoktól is vett azért el szavazókat.
aug. 6. 23:56
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Magyar Péter egy szélhámos! A fideszes NER-Rendszer haszonélvezője volt évekig és most jön a kamuval hogy ő fidesz ellenes meg majd ő megváltja a világot :D A kérdésre válaszolva a 3.
aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Tisza és 2RK. 2018-ban Vonára szavaztam, 22-ben az összefogásra nem volt gyomrom, ezért itthon maradtam. Magyar Péter messze nem tökéletes, de az Orbán-Gyurcsány koalíció leváltására alkalmasabbnak tűnik, mint eddig bárki.
aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
MMN, Tisza, Momentum, Párbeszéd, és csodálkozzatok el, de nálam még az MSZP is belefér, így hogy már nincs benne a Gyurcsány.
aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Tisza!
aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
MMN és 2RK.
aug. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3 Akkor az a moslék Nagy Imre egy utolsó féreg volt… tudod 56 forradalmak idején. :D és hogy miért? Mivel párt tag volt, illetve ő felelt a padlásról való lesöprésért. 😅
aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

1. Momentum


2. MKKP


3. 2RK


4. DK-MSZP-P


5. LMP


Momentumra szavaztam, egyértelműen velük azonosulok a legjobban. Nagy veszteség a választási eredményük, az asztalra letett munka tekintetében. Az MKKP is hasonló liberális centrista értékrenddel rendelkezik. Szerintem sem számít már viccpártnak, viszont még bizonyítaniuk kell hogy a tényleges politikában is ütőképesek. A 2RK felfogása, kommunikációja nagyon szimpatikus, de vannak még ügyek amikről nem ismerem még az álláspontjukat. A DK és társaival soha nem a programjuk volt a gond hanem a mögötte álló emberek. Az LMP szintén, elég gyanúsak a kormánypárttal való összefonódások, de pusztán a programjuk alapján nem rosszak

aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Tisza és 2RK.

Program szempontjából az LMP-vel is sokmindenben egyetértek, csak ott tényleg kérdéses a fidesszel való összefonódás.

aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!