Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadhajtások és Kuruc.info...

Vadhajtások és Kuruc.info megbízható újságok?

Figyelt kérdés

aug. 6. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
No
aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
A vadhajtások igen.
aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Kb a két legmegbízhatóbb. Első a kuruc, de a vadhajtás is igen megbízható.
aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha a megbízható alatt azt érted, hogy nem megbízható, persze.
aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
#4 attól még, hogy te csak azokról hallottál még nem azok.
aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettő kamu sz*r, álhírekkel teli. Kerülendőek (ahogyan azok/az a párt is, amelyik üzemelteti - fidesz-mihaszna szimbiózis).
aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A Kurucot eddig nem a Jobbik üzemeltette? Igaz az MHM is egy Jobbiktól elvált párt de úgy tudtam a Kuruc hű maradt a konzervatívokhoz? Egyébként ezt az MHM a Fidesz fiókpártja butaságot muszáj mindenhova beírni? Ki kérdezett most nem, hogy erről de akár valamelyik pártról is? Csak az újságokról volt szó az más, hogy az VALÓBAN igaz lehet, hogy ezek az újságok tartoznak valamelyik párthoz. De nem mindegy, hogy külön a Fidesz vagy MHM-hez tartoznak vagy csak simán jobboldali eszméket osztanak meg attól még nem lesznek egyik pártnak sem az újságai. Bár a vadhajtások nem támadja a Fideszt úgy mint más pártokat. De a Fidesz igazi bizonyítottan pénzelt újsága az Origo.

Az MHM-nek meg a Magyar Jelen.

aug. 6. 23:05
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem megbízhatóak. Ezek kb. a legkevésbé megbízhatóak között vannak.


#8

"De a Fidesz igazi bizonyítottan pénzelt újsága az Origo."

Meg a vadhajtások, meg a kuruc info is.

aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

A vadhajtások hazugságokat ír, Andersen megirigyelné őket, de a piacon senkik, míg a Blikk még mindig nevesebb.

A kurucinfót is fentartással kell kezelni, már rég nem olvastam, és most nem tudom azt mondani, hogy olyan hazugok, mint a vadhajtások, mert nem követem mit írtak Magyar Péterről, szóval a vadpajtások írta, hogy Magyar Péter befosott, és kislányokat rontott meg (kamu), nem tudom hogy a kurucinfó átvette-e a baromságot, tulajdonképpen nem is érdekel, mert nem vagyok mihazánkos.

aug. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!