Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbsik miért vesznek fel...

A Jobbsik miért vesznek fel magyarországi magyarként Trump-os meg MAGA-s sapkát?

Figyelt kérdés

Én Magyarországon magyar libsiket pl. még nem láttam Bidenes, Kamala Harrises vagy hasonló cuccokban.


Ennyire látványosan ütközik ki a kulturális és szellemi deficit?


aug. 6. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát elég égő lenne, ha valaki Bident hordana magán XD
aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet mindenki olyan magas szellemi szinten, mint te.
aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Azon csodálkozom hogy itthon nem jött divatba a leragasztott fül, mint Amerikában Trump merénylete után. Bár itthon a szemre ragasztott ötszázasok előbb jönnének divatba :DD
aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Azon csodálkozom hogy itthon nem jött divatba a leragasztott fül"


Sajnos nem tudom felidézni hogy milyen rendezvényen vagy ki volt, de volt egy cikk, ahol valamelyik magasabb beosztású fidesztálib úgy jelent meg egy rendezvényen hogy ilyen magyar mintás kendő volt a fülén....

aug. 6. 11:56
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


"Németh Zsolt Hajrá, magyarok! matricát ragasztott a fülére Tusványoson, így állt ki Trump mellett"

aug. 6. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
#5 Pff, ez már beteges.....mert hát ők nem térdelnek le, ők csak zacskót húznak a fülükre😅😅
aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
37%
Ne általánosítsunk! Nem tudom, szerinted kik azok a "Jobbsik", de egy Mi Hazánk szimpatizáns ilyet nem venne fel... Inkább írd, hogy "elvakult Fideszes".
aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!