Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszéknél mindenki "balosnak...

Fideszéknél mindenki "balosnak" számít aki egy kicsit is kritikus a párttal vagy annak tagjaival szemben?

Figyelt kérdés
Tehát náluk tabu mindennemű kritika, aki bármit is nehezményez akár csak kicsit is az "balos"?

aug. 5. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
9: ezek a politológusok, akiket a fidesz szerepeltet a médiákban soha nem bírálják a fideszt, amit egy nem fideszes időnként megtenne, ezért fideszes politológusok. Ugye ezek a kormány által létrehozott és millárdokkal kitömött kiszolgálóhelyekről jönnek (alapjogokért központ, nézőpont, stb.), állami pénzből kitartott lakájok.
aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#10 Azon vagy kiakadva, hogy "a Mi hazánk is a baloldali ellenzék része" valaki szerint, de nem fogod fel, hogy te ugyanezt csinálod amikor fideszesnek nevezel mindenkit azonnal, csak mert jobboldali?
aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11 "ezek a politológusok, akiket a fidesz szerepeltet a médiákban soha nem bírálják a fideszt,"

Ez az ami nem igaz.

Mivel veled ellentétben én szoktam őket hallgatni, így tudom, hogy az állításod butaság.

aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13: nem az, én is szoktam hallgatni őket, és nem a semmiért kapják a milliárdokat, hanem hogy támogassák a fidesz céljait


Pl. a Lölö-féle korrupciót, a királyi vejnek juttatott pénzeket, stb. nemigen hallom, hogy gyakran emlegetnék elítélően, nyilván teljesen véletlenül, igaz?

aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De idézhetsz nyugodtan egy ilyen politológust, ahol pl. a vej pénzeit kárhoztatja, lássuk!
aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
De azért az érdekes, hogy a Schiffert is szokás fideszbérencnek nevezni, csak azért, mert olykor az ellenzék ténykedését is kritizálja
aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16: azzal nincs baj, hogy az ellenzéket bírálja, azzal van baj, hogy a fideszmédiákba általában ilyen témákra hívják be, ahol az ellenzék dolgairól kell beszélni, ő pedig asszisztál ehhez azzal, hogy elmegy, nem törődve azzal, hogy a fideszes korrupcióról, stb. nem beszéltetik


Megelégszik azzal, hogy bukott politikusként belerúg azokba, akik meg tudtak maradni az ellenzéki oldalon, nem zavarja, hogy a fidesz bírálatára töredék annyi teret kap.

aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!