Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arányaiban ki kapott több...

Arányaiban ki kapott több támogatást ?

Figyelt kérdés

Tajvan/Del-Korea/Izrael kapott több pénzt Amerikától. Persze egyenként

Vagy Magyarország az EU-tól


2024. aug. 5. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
22%

A kérdés nem jó.

Amíg "Tajvan/Del-Korea/Izrael" nem fizetnek semmiféle tagdíjat az amcsiknak, addig Magyarország azt a pénzt kapja vissza amit korábban befizetett tagdíjként az EU-ba és ami pénznek más módon fizette meg már sokkal korábban az ellentételezését, amiért megnyitotta a piacait, nem szed vámokat, nem különböztetheti meg a saját állampolgárait, cégeit, más uniós tagokéitól.

A felsorolt országoknak esetenként és határozott céllal adnak az amcsik támogatást, az EU-nak meg része Magyarország is és a KÖZÖS kasszából egyformán kap minden tag pénzeket az előzetes közös megegyezések, szerződések alapján.

Ajándékba nem kaptunk az EU-tól semmit, az utóbbi években még azt sem fizetik ki ami a szerződések szerint járna, sőt, a közösen felvett HITEL ránk eső részét is visszatartották.

2024. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!