Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencnek ebben...

Gyurcsány Ferencnek ebben igaza van?

Figyelt kérdés
Most nem írom körül, szépen le van vezetve a cikkben mire is gondol [link]

aug. 3. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Igen. Ebben igaza van
Nem, mert beírom.....
Nem tudom, nem érdekel
21 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem meglepő számomra, hogy a DK politikájával ellentétben most kiáll a normalitás és a sportolónk mellett
aug. 3. 12:22
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Gyurcsány úrnak akkor lesz legközelebb igaza, ha aláírja a lemondását és felelősséget vállal az elmúlt 20 é minden mocskáért.
aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy "Nem, mert beírom....."?
aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Tegnap olvastam, hogy nem ilyen egyszerű. Ugyanis van köztes állapot is, nemcsak férfi és nő. Az emberek -ha jól emlékszem- 1%-a tartozik ide. Ez a természet gonosz tréfája, de van, és volt is mindig, csak igyekeztek titkolni.

Szerintem külön kellene ezeknek az embereknek versenyezni, akkor senki sem kerülne hátrányos helyzetbe.

aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Páncélos szúnyog ***** válasza:
54%

Szia!


Szerintem 3 csoportra kellene osztani, lenne biológiai férfik, biológia nők és egyebek. És mindenki az adott csoportjában versenyezne.

aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5 Páncélos szúnyog


Szia! Én is pont így gondolom.

Lenne


1 : Férfiak

2: Nők

3 : nembinárisak

aug. 3. 13:01
 7/17 A kérdező kommentje:
3: + akik nem binárisnak értelmezik magukat, hogy ne kelljen férfi létére nőkkel boxolnia. Lehet sok nő közt lesz ott is😊
aug. 3. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:

#7

Ezt nem értem.

aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#1 Az, hogy eddig nem tapasztaltad, hogy kiáll a normalitás mellett szimplán politikai stratégia volt, semmi több, ezt tulajdonképpen beismerte Gyurcsány Ferenc Rónai Egonnak, a múltkori hosszabb interjúban, ahogy egyúttal azt is, hogy hiba volt. Sokan nem hallgatják meg őt, mert sokakban felmegy a pumpa már attól is, ha meglátják és teljes mértékben megértem, hogy ez így van (adott rá okot), de én egy baromira nyugodt ember vagyok, úgyhogy végig hallgattam azt a riportot, még ha ki nem állhatom a faszit, akkor is. Úgy vagy tisztában a másikkal ha meghallgatod, akkor is, ha nem szíveled. Példának okáért, ha ezt meghallgattad volna, akkor nem ért volna meglepetés. :)


Nekem teljesen mindegy hogy oldják ezt meg, én nem zárkózom el az elől sem, hogy külön csoportba szedjék őket, ahogy javasoltátok is, egy a lényeg, hogy ezt megkell oldani, így bizonyosan nem lehet ezt csinálni, ahogy csinálták. A kizárás nem szerencsés dolog, de amíg nincs rá megoldás, addig viszont okvetlen alkalmazni kellene a kizárást, mert ilyet nem lehet csinálni. Akkor sem, hogyha van, létezik olyan nő, aki akkora lángost tudna adni neki, hogy egy hétig nem tudná milyen rendezvényen van (például Szabó Franciska), ez unfair helyzet akkor is, mert nem ez az átlag a nők között, hogy ekkora erővel bírnak.

aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9# "eddig nem tapasztaltad, hogy kiáll a normalitás mellett szimplán politikai stratégia volt,"


Egyetértek. Szerintem egy rossz stratégia volt. Donát anna azt mondta a hatalmas vereség éjszakáján, hogy azért sem mond le a Momentum elnökeként, mert az LMBTQ társadalmat képviselniük kell, mondom nekik. Mondta ezt úgy, hogy ezek az LMBTQ-sok nem szavaztak rájuk már. Inkább egy genederellenes kijelentéseket tett Magyar Petire szavaztak ők is. Na ennyit erről


8# Ezt nem értem."


Nembinárisként értelmezendő kategória, azok akik mindegy hogy férfinak vagy nőnek születtek egyéni nemként értelmezik maguk. Lehetnek részei ennek a kategóriának. Ide sok nő tartozhat. Hiszen sokan akarnak pasikből npk és viszont lenni


3# "Mi az, hogy "Nem, mert beírom....."?"


Ki van fejtve az okfejtés, hogy miért van így. Akik szerint ez nem helyes az érdekel, hoy miért? Mi az ő ellenérvük? Miért gondolják így?

aug. 3. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!