Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbosok hogy élik meg,...

A jobbosok hogy élik meg, hogy újonnan a cigányok jelentik a fidesz fő szavazóbázisát?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egy oldalra kerültek velük. Ez szélsőjobbos körökben hogy csapódik le? Mennyire fogadják ezt el?

aug. 1. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
A szélsőjobbosok Mi Hazánk szavazók
aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Régebben az összes az MSZP-ra szavazott.


Hogyan élték meg a balliberálisok ezt?

aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezért szavazok a Mi Hazánkra, a cigányok nagy része egyébként a Fideszre szavaz.
aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
#2 Könnyen
aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem vesznek róluk tudomást, mintha ez a jelenség nem is létezne.


Ahogy az antiszemita zsidógyűlölő zsidó nőmolesztáló nyilas nagypapás Bayer Zsolt, meg Köves Slomo zsidó rabbi is békében elférnek egymás mellett a fidesz holdudvarában. ott nincsenek elvek, csak érdekek.

aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
#3 Mármint miért?
aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Eljen a konzervativ kereszteny feher faj! 😀
aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jeffrey Spender ***** válasza:
55%
A Mi Hazánk szavazói, meg a Fideszes "jobbosok" azok két teljesen külön kávéház.
aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
A cigányok egy zsák kumpriert bármire képesek...
aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Mivel szélsőjobbosnak mondott vagyok, ezért soha nem szavaztam és nem is fogok a Fideszre szavazni. Erről ennyit, pont.


Mi Hazánkra szavaztam.

Ami meg a cigányokat illeti, személy szerint én elítélem a cigányellenességet. Ahogyan azt is, hogy a Fidesz és a ballibek mennyire telibesz*rják ezeket a szegény embereket és egyáltalán nem akarják megoldani vagy javítani a helyzetüket, mert csak szavazatokként tekintenek rájuk. Le a kalappal a Mi Hazánk előtt, hogy ténylegesen is cselekedni akar.

Életem egy nem kis részét cigányok között töltöttem (mondjuk most is cigányokkal egy lakásban élek) és meg kell, hogy mondjam valójában nem létezne semmiféle "cigányprobléma" ha ezt a hatalom nem tartaná fent mesterségesen.

Teljesen értelmetlen és semmire sem vezető dolog a cigányokat utálni, mert nem ők tehetnek erről, ők elsősorban áldozatai ennek az egész romlott gonosz rendszernek.

aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!