Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gazdasági recesszióba és...

Gazdasági recesszióba és kinai hitelek tömkelege után miért emeeli Orbán saját fizetését?

Figyelt kérdés
júl. 31. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
És a bírósági dolgozók 3 éve nulla fizetésemelest kaptak. 60%-os élelmiszer infláció mellett. Inkább nem kommentálnam, mert ki leszek tiltva.
júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert telhetetlen.
júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Hát mert hagyjátok.

Ilyenkor mért nem mentek gyújtogatni, pusztítani, tüntetni, mint mondjuk 2006-ban?

júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Mert a tanulatlan, suttyó vidékiek imádják őt.
júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

#3

Mert mit érnénk el vele?

júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

5# Olyan bamba hülyék mint ti? Semmit.


Nálatok választást lehet nyerni egy szóval, mit várjunk tőletek?

júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
5, 2006ban, 0rbán ultrái, mit akartak elérni? Ma miért hagyják, hogy jóval rosszabb legyen az ország helyzete, mint 2006ban?
aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
#7 A nàcikat akkor sem a közàllapotok zavartàk, hanem hogy a hatalom elìtèlte őket a nàculàsuk miatt. Most hogy lehet nàculni ès szabadon gyűlölködni, mindem igènyük ki van elégítve. Boldogan megdöglenek kórházi fertőzésben egy zsidózás és egy b..izás között.
aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

#6

Tehát te magad is tudod, hogy semmit nem érnénk el vele, de akarod, hogy menjen a nép gyújtogatni. De azért én vagyok a hülye?


#7

"2006ban, 0rbán ultrái, mit akartak elérni?"

Hogy lemondjon Gyurcsány.


"Ma miért hagyják, hogy jóval rosszabb legyen az ország helyzete, mint 2006ban?"

Nem rosszabb az ország helyzete.

aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

9, 2006ban kezdtem el dolgozni, még főiskola mellett, tökéletes összehasonlitási alapom van rá, hogy hol voltunk akkor, milyen volt akkor Magyarországon élni és dolgozni és mi van ma.

Mindenben jobb volt az a korszak, mindenben. Nem tudok, olyan területet mondani, amiben ne fejlődtünk volna vissza - ja, de bocsánat, Lölő csórósága átfejlődött.

És ezt úgy irom, hogy tisztában voltam az akkori rendszer problémáival és hiányosságaival. Mindenben jobb volt akkor Magyarország.

aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!