Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog szólni a fideszes...

Mit fog szólni a fideszes média meg maga Orbán, ha Trump elbukja a választásokat?

Figyelt kérdés

Ők mindent erre tettek fel. Az egész háború-béke retorikájukat.


Ugyanakkor Kamala Harris-szel jelentősen megugrott a demokraták esélye. Több csatatér államban is Harris vezet a felmérések szerint. Én sem gondoltam volna, hogy majd ennyire összezárnak a demokraták.



júl. 30. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez már egyszer megtörtént. Akkor is feltalálták magukat.
júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hú, de látnám a vergődésüket!

(De ha Trump nyer: hát ő sem tűnik annak a kimondott békagalambnak, aminek Vityáék be akarják állítani. Ha megsokszorozza Ukrajnak támogatását, na azt a vergődést is szívesen látnám. :) )

júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
#2 Trump alatt is folytatódni fog Ukrajna támogatása, egyszerűen a fidesz média majd onnantól fogva mélyen hallgatni fog róla, hogy ne zavarja össze a birkákat.
júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Az élet megy tovább, akárki az amerikai elnök. Amúgy Harris is tisztogatást tervez a háborús héják közt, szóval lehet, hogy ő is el tudja hozni a békét.
júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Már önmagában attól ki fog akadni a náci szavazótáboruk, hogy egy fekete nő lett az elnök. Az náluk duplán alkalmatlan.
júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Én mindkét eshetőségre kiváncsi vagyok :D

Mi van, ha nyer és betartja azokat, amiket a kampányába mondott -homlokegyenest más, mint, amit a kesma állit róla :D-

És mi van, ha veszit :D

júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Úgy tesznek, mintha eddig is a nyert személlyel szimpatizáltak volna, totál elfelejtetik mindenkivel az eddigi Trump-mániát. Magyarán a:

"Nem is úgy volt..."-játék

895. részét fogják mutatni.

júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Bélhangos toporzékolni fog, és használni fogja a hüvelykujját cumiként, hogy aludni tudjon.
júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Mélyen hallgatnak majd és ennyi.

De nem tudom trumptól mit remél 01g?

Hogy majd megveregeti trump a vállát amiért kiárulja az országot kínának, trump fő ellenségének?

júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem Trump nyer, akkor azonnal a visszájára fordítják a vele kapcsolatos propagandát és úgy tesznek, mintha soha nem mondtak volna mást.

Köpönyegforgatás

aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!