Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyennek ítélitek meg a...

Milyennek ítélitek meg a kormány családpolitikáját?

Figyelt kérdés

A mi szuverén véleményünk a párommal az az,hogy teljesen igazságtalan az egész, perifériára szorítva mindenkit,aki nem akar gyereket,esetleg egynél nem akar többet. Mi sem akarunk 30 évesen, és nem a stabil egzisztencia hiánya az ok, persze van akinél ennek hiánya sem akadály vállalni hármat,négyet...Őket pénzesővel jutalmazni szerintem igazságtalan.


Ki hogy gondolja?


júl. 30. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Halálosnak, hullasztónak, döglöttnek.
júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
korrupt
júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem, annak aki akar gyereket, nem rossz.

Habár vannak hibái.De, sokkal jobbnak tartom, mint a magas családi pótlék alapú rendszert.


Aki meg nem vállal gyereket, ők mire kapnának?Vesznek 3 kutyát és arra akarnak csokot felvenni?

A nevében is bent van, családtámogatás, ha nincs gyerek, nincs család.

júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3, a születésszámokból kiindúlva úgy tűnik, hogy nem sokan vannak, akik akarnának gyereket egy ilyen trágyadomba.
júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

5#


A családtámogatási rendszeren túl, baromi sok dolog kell a gyermekvállaláshoz.

Megfelelő bérek, köznevelési intézmények, megfelelő állások...stb



A szomszédos bezzegAusztriában is éppen olyan keveset vállalnak, mint Magyarországon.Pedig, ott több dolog adott hozzá.

júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Meggondolatlan látszatintézkedések. Ott szúrják el, hogy a gyereket valami haszonállatnak látják emberi lény helyett, akinek nem csak az anyagiakat kell megteremteni (pedig ezek a segítségek általában nem is elegek hozzá), hanem a megfelelő érzelmi stabilitást is. Ezeket ma Magyarországon a fiatalok nem tudják megadni, és inkább a felelősségteljes döntést hozzák, hogy (még) nem vállalnak gyereket. Az meg le van nézve, stb. Ez a hibája a kornyanak a családpolitikájában (legalábbis a legnagyobb szerintem), hogy nem emberként kezeli a gyereket, nem egy érzelmi alapú döntésnek, es nem képesek felfogni minden dimenziót amit egy gyerekvállalás előtt számba kell venni. És baromira nem segít, hogy ezzel párhuzamosan a gyerekvállalás és neveléshez szükséges dolgokat, mint az egészségügy és oktatás olyan színvonaltalan szintre rohasztották le, hogy engem nőként konkrétan visszatart az, hogy nem szülhetnék a saját orvosomnál, hogy a kórházak milyen állapotban vannak, hogy hogy bánnak az emberekkel, stb. És ez csak a jéghegy csúcsa.
júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem akinek nincs gyereke, meg így is jobban jár anyagilag.

Tudod mennyibe kerül egy gyerek, ameddig a saját lábára nem áll?

júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
6, és ez miben lesz segitség Magarországnak, 30-50 év múlva? egy teljesen kiöregedett, üres országban, az utolsó majd azt mondja, hogy, dehát az osztrákok sem szültek?
júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó. Sok a cigány.
júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!